Audio

Medial Banana & Mad Heads – No More War

Medial Banana se spojili s ukrajinskými Mad Heads a nahráli naléhavý protest song:

Kapela Medial Banana se hlásí s další žhavou novinkou z připravovaného alba. To plánují vydat pod křídly domovského Reggae Callin‘ Records na jaře 2024 a bude mít název More času. Na nejnovějším singlu si neberou servítky a vyjadřují jasný postoj k válce na Ukrajině. Na hostovačku k novince „No More War“ si pozvali rock-ska-punkovou legendu z Kyjeva a vy si tuto spolupráci můžete najít na všech streamovacích platformách.

Spotify: link / Apple Music: link / Youtube: No More War (LYRICS VIDEO):

„Přišel jsem na Slovensko, abych zachránil život mé mámě a našel jsem kulturu, do které jsem se zamiloval,“ říká Vadym Krasnooky, umělec, zpěvák a lídr kapely Mad Heads z Kyjeva, který musel krátce po invazi ruských vojsk na Ukrajinu utéct z rodného města a usídlit se v Bratislavě kvůli zdravotnímu stavu své matky, která byla odkázána na dialýzu. Dnes působí z našeho hlavního města a stále se aktivně věnuje hudbě, čehož důkazem je i nejnovější skladba „No More War“ ve spolupráci s bratislavskými Medial Banana – reggae protest song s jasným odkazem na válku na Ukrajině, která bude jednou ze skladeb na jejich očekávaném albu.

Nová skladba od Medial Banana a Mad Heads zazněla živě už koncem léta na festivalu Uprising na Zlatých píscích, kde vzbudila vášnivé reakce. Nejblíže ji společně zahrají na svém posledním bratislavském koncertě letošního roku, ve čtvrtek 7. 12. 2023 v klubu Šafko. Na Silvestra letos „banáni“ potěší obyvatele a návštěvníky Žiliny, kde spolu s kapelou Le Payaco odehrají koncerty na Hlinkově náměstí. Příští rok si Medial Bananu užijeme na tour k jejich novému albu. Od března do května 2024 můžete „banány“ potkat jak ve slovenských, tak i v českých klubech.

Pokud chcete vědět víc, sledujte jejich sociální sítě a domovskou stránku medialbanana.com.

facebook | instagram | youtube | tiktok

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button