Pozvánka

Pokyman a Cocoman vyrážejí na společnou česko-slovenskou klubovou tour

Dva z nejvýraznějších a nejktivnějších představitelů slovenské a české reggae & dancehall scény spojily síly a chystají česko-slovenskou tour, kterou velkolepě zahájili na Uprising Festivalu na Zlatých pieskoch. Pokyman a Cocoman společně zavítají do Bratislavy, Prešova, Brna, Plzně a Prahy i s několika hosty na každé zastávce. První dva koncerty zažijete už tento týden!

Kromě koncertní šňůry si pro vás Pokyman a Cocoman nachystali také nové fresh skladby. První nese název „Sweet Spot“, vznikla v bratislavském studiu The Wellders pod taktovkou Pokyho dvorního producenta a klávesáka z Medial Banana, Lukie FWD. Ke skladbě vydali na Youtube také lyric video s celým textem.

Nejnovější trek s názvem „Poďsi“ září jako rentgen. Když propojíte dva nejaktivnější umělce z české a slovenské reggae scény, dáte tomu taneční scifi elektronickou produkci a dirty vizuál od Antonína Starého, vznikne taková bomba. Cocoman a Pokyman svým již druhým společným singlem lákají na nadupanou show!

Pokud alespoň trochu sledujete místní reggae a dancehall scénu, tuto dvojici vám nemusíme představovat. Jeden je MC, DJ a frontman slovenského bandu Medial Banana, druhý je český zpěvák a producent a ani jeden není za mikrofonem žádné ucho. Zprávy o nové spolupráci se objevily už na jaře, nyní mohou fanoušci na obou stranách státních hranic konečně slavit. Po prvním singlu Sweet spot, který vyšel nedávno, dropli pánové radioaktivní dirty bombu is videoklipem – Poďsi. Zvuk a beat má tentokrát pod kontrolou přímo Cocoman a jeho produkce Coco Jammin – tento future sound rozhodně nezní jako běžné reggae nebo dancehall. Deep 808 bass, fackující claps a plná zahrada cyberpunkových synťáků vám přetáhne uši. Video v produkci Stop Zevling natočil mladý videomaker Antonín Starý a je z toho vysoce návyková záležitost.

Chlapci jsou připraveni na párty a rozhodně překvapili. Kdo by čekal líné pohodové regéčko, bude pravděpodobně zaskočen. Další singly nás prý čekají brzy.

Jak vypadá show této dvojice živě určitě přijďte zkontrolovat na jejich podzimní klubovou tour, která startuje už tento týden praporky v bratislavském Šafku a v prešovském Stromoradí. Poďsi!


Cocoman & Pokyman – TOUR 2023

26.8. – FESTIVAL UPRISING

28.9. – ŠAFKO CLUB – BRATISLAVA + RONALD WEEDMAN, BADD FYAH
30.9. – STROMORADIE – PREŠOV + RONALD WEEDMAN, BENNY MOOD

14.10. – BAR U KYLLA – PLZEŇ + ELLYZ

20.10. – CROSS CLUB – PRAHA + DR.KARY, ELLYZ
21.10. – ENTER CLUB – BRNO + DR.KARY, ABNORMAN

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button