Pozvánka

1st Prague Reggae Weekender

Historicky první pražský Reggae Weekender!
Celý víkend budou desky v rytmech skinhead reggae, ska, rocksteady a 2 tonu roztáčet jak DJs z celé Evropy, tak i tuzemská esa! Během víkendu Vás hudba dostane od kopců po řeky, od prosluněných parků po temné sklepy.
Páteční večer to odstartuje kde jinde než v legendárním Klubu 007 na Strahově, odkud se jen skutálíte z kopce na afterparty do Klubu Újezd.
V sobotu přes den se budete moct vyvětrat v Baru Mlékarna v Riegrových sadech, nebo co by kamenem dohodil v blízkém obchodě se subkulturní módou Second Shot. A večer to vyvrcholí plavbou a mejdanem na lodi Hamburk.
No a v neděli se to zakončí v Hlávkově dvoře a následně ve Výčepu u Rarášků. To zní jako pekelně nabitý víkend, ne? Spousta míst, spousta DJs, ale jeden obří spojovatel, skvělá hudba! Tak si tuhle akci rozhodně nenechte ujít!

 

PROGRAM

 

MAPA

 

Vstupné na weekender je 400 Kč / 17 EUR zahrnuje vstup na páteční sedmičku a sobotní loď. Zbylé akce jsou mají volný vstup. Rezervace posílejte výhradně na e-mail: prague.reggae@gmail.com. Rezervace bude potvrzena po obdržené platbě.
Entrance fee for the weekender is 400 CZK / 17 EUR including entry to the Friday klub 007 and Saturday boat Hamburg. The rest of the events are free entry. Reservations should only be sent to the following email: prague.reggae@gmail.com
Paypal (příteli /as friend): prague.reggae@gmail.com

 

fb událost: https://www.facebook.com/events/4534217153281387

 

 

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button