Pozvánka

2nd Prague Reggae Weekender 2023

Rude Boy Rhythm vás zve na druhý Prague Reggae Weekender, který tentokrát proběhne o následujícím víkendu, tedy od pátku 6. 10. do neděle 8. 10., a to v klubech 007 Strahov a Újezd, v obchodě Second Shot, na lodi Hamburg, ve vinárně U sudu a v Mlíkárně v Riegrových sadech. Můžete tančit a nebo jen poslouchat hudbu, kterou vám bude servírovat na dvacet selektorů a selektorek…  a vy zažijte klubový život přesně tak, jak ho máme všichni rádi!

 

Co vás čeká a kde?

2nd Prague Reggae Weekender začne v pátek 6. října v 19:00 hodin v domově Skaparády, tedy v Klubu 007 Strahov, kde už od 90. let řádí legendární tým Rude Boy Rhytm, který bude tentokrát podporován i  zahraničními hosty. Kdo někdy zažil Skaparádu na Sedmičce, ví moc dobře, zavíračkou to nekončí. Ze Strahova vede cesta dolů z Petřínského kopce přímo do Klubu Újezd, kde bude párty pokračovat až do časných ranních hodin. (metro už pojede) 😉
Po páteční rozcvičce bude následovat sobotní vrcholová akce – párty na lodi Hamburg. Ale nepředbíhejme… Začneme už v 15:00 hodin v prodejně Second Shot na Žižkově výběrem luxusních gramohitů v podání selectorů Papa Kani (znáte z kapely Green Smatroll) 😉 a Neila Andersona – hlavy a hlavní hnací sily britského labelu Original Gravity. Ze Second Shotu se posléze přesuneme na loď Hamburg, na kterou bude možné nastupovat již od 19:00 hodin.

Pozor! Odplouváme z přístaviště přesně ve 20:00 hodin. Radši přijď včas!

Na palubě se o hudební program postarají naši zahraniční hosté. Poklady ze svých sbírek nám představí Musical sisters z katalánské Barcelony a Big Ben Silekta z Říma. Z Vídně přijede Clemens jako zástupce Boss Sounds Vienna a svou show nám předvedou i Rudeboy Soundsystem z německého Chemnitzu.
To však ještě stále zdaleka neznamená konec sobotního programu! Z Hamburku se vydáme rovnou do Vinárny U Sudu, kde bude párty pokračovat ve dvou barech najednou.
Jeden bude hostit tradiční reggae a ska, na druhém přivítáme české reggae veterány DJe Kayu a Vincenta ze SWAMP SAFARI – REGGAE UNIVERSITY a Selectora Boldrika.
2. pražský Reggae Weekender’s program zakončí v neděli odpoledne od 15:00 hodin chill-out session v režii Selectora Conquera, na krásném místě v Riegrových sadech, v zahradním baru Mlíkarna, což je ideální místo pro nedělní pohodičku a třeba i grilování a hlavně pro hudbu, kterou tak milujeme!

 

 

 

Mapa Prahy:

 

Detailní informace o učinkujících si přečti ve fb události: 2nd Prague Reggae Weekender.


Vstupné na weekender je 500 Kč / 23 EUR a zahrnuje vstup na páteční sedmičku a sobotní loď. Zbylé akce mají volný vstup. Rezervace posílejte výhradně na e-mail: prague.reggae@gmail.com. Rezervace bude potvrzena po obdržení platby. Platbu lze provést přes Paypal (příteli/as friend): prague.reggae@gmail.com.


Na lodi platí pravidlo: Nebouchejte do stropu!

😃

Stay Rude, Stay Rebel & One Love!

All tribes welcome!

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button