Pozvánka

Beats for Love 2023

Beats for Love opět míří mezi světovou festivalovou špičku. Elitní DJs Tiësto, Hardwell nebo Deadmau5 se v Ostravě představí na supermoderní scéně…

Přesně měsíc chybí do začátku 9. ročníku největšího tuzemského festivalu Beats for Love. Do Ostravy dorazí zkraje července elitní umělci z celého světa – programu čítajícímu přes 480 umělců vévodí hvězdy elektronické taneční hudby Tiësto, Hardwell nebo Deadmau5, který se v České republice představí po dlouhých 14 letech. Pořadatelé po veleúspěšném loňském ročníku zapracovali i na podobě areálu – rozšířili počet scén ze 14 na 18, vylepšili podmínky v kempech i komfort VIP návštěvníků. A velké změny se dočkal i design vlajkové Love stage, na které se představí ti nejznámější hudebníci. Organizátoři si opět dávají nesmělý cíl, a to ten, aby návštěvníci strávili své nejlepší 4 dny v roce právě na Beats for Love!

“S odbavením v součtu zhruba 160 tisíc fanoušků nám pomůže i nový vstup u lávky přes řeku Ostravici, který zároveň výrazně zkrátí cestu z kempu u Slezskoostravského hradu,” říká ředitel festivalu Kamil Rudolf.

V Dolních Vítkovicích vystoupí i tuzemské reggae legendy Cocoman, Dr. Kary nebo Messanjah. Jsem rád, že jsme dostáli slibům o nejsilnějším line-upu v naší historii. Oproti loňsku jsme chtěli ještě zvýšit už tak vysoko nastavenou laťku,” zve do Ostravy ředitel Kamil Rudolf, který připomíná loňská slova hvězdného Armina van Buurena: “Viděl jsem spousty skvělých festivalů po celém světě, ale tohle je opravdu speciální.”

Letošní ročník Beats for Love se uskuteční 5. – 8. července 2023 v industriálním areálu Dolních Vítkovic. Poslední vstupenky na nejen tuzemský, ale i celosvětový svátek elektronické taneční hudby jsou stále v prodeji. Veškeré informace naleznete na festivalovém webu www.b4l.cz.


A jaké headlinery nám nabídne REGGAE 2 JUNGLE Stage?

 


Lineup od středy do soboty:

 

 

Kompletní program celého festivalu je zde.

 

Beats for Love 2023 ♡ Official Event

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button