Pozvánka

Gentleman & Far East Band – 21. 11. 2007 Velký sál paláce Lucerna, Praha

GENTLEMAN POPRVÉ VE VELKÉ LUCERNĚ!

Německý reggae a dancehall zpěvák Gentleman a jeho kapela Far East Band vyráží na velké evropské turné v rámci vydání jejich čtvrté desky ANOTHER INTENSITY, která vyšla 24. srpna. Album vzniklo napůl na Jamajce a v Evropě a už teď se těší mnoha pozitivním ohlasům. Najdete na něm mj. vzácné hosty, jako jsou Diana King, Sizzla, Alborosie nebo Daddy Rings & Jack Radics. Aktuální singl a videoklip už jsou v rotaci domácích médiích a díky Sony Music / BMG je k dostání i na pultech obchodů v ČR. Gentleman je zpěvákem, který propojil v Německu i okolních státech scény reggae, dancehallu a hiphopu. I jeho pražský koncert na jaře 2006 byl takřka vyprodaný, proto jsme se rozhodli, že v rámci jeho ANOTHER INTENSITY turné k novému albu uspořádáme tento koncert ve velkém stylu – Velkém sále pražské Lucerny! O tom, že v tomto secesním prostoru bude někdy reggae akce, se nám do nedávna ani nesnilo a věříme, že tato akce konečně přinese více mediální pozornosti multikulturní a afro-karibské hudbě.

Martin Jondo a Polemic jako exkluzivní support!

S velkým potěšením bychom vás zároveň rádi informovali, že v Lucerně budou hned dvě předkapely: Společně s Gentlemanem dorazí mladý berlínský objev Martin Jondo, jehož album ECHO & SMOKE bylo vyhlášeno čtenáři časopisu Riddim jako nejlepší německá deska roku 2006! A aby toho nebylo málo, ze Slovenska přijedou i Polemic, kteří v rámci tohoto večera odehrají svůj poslední letošní koncert v Praze a vrátí se až na jaře příštího roku.

Těšíme, že si to užijete společně s námi, už jen ta kombinace slibuje parádní atmosféru, zvuk a nezapomenutelnou atmosféru. Lístky seženete do konce září v síti Ticketpro pouze za 450Kč + poplatky prodejci.

Pilotní videoklip k novému albu Gentlemana najdete na http://www.journeytojah.deMartin Jondo má své stránky na adrese www.martinjondo.com a Polemic na www.polemic.sk

Akci pro vás připravují Beat Promotion, Lucerna Music Bar a JahMusic a je součástí warm-upu na druhý ročník reggae festivalu RealBeat.

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button