TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Legendární Bad Manners se v červnu vrátí do Prahy

Milovníci 2tone ska pozor – legendární britská partička Bad Manners míří opět do Prahy! Stejně jako v roce 2019 zavítá do Rock Café a ti, co si jejich poslední návštěvu pamatují, ví, co nás čeká – každý návštěvník koncertu se bezpodmínečně stane tanečníkem! Proto je nejvyšší čas oprášit a naleštit taneční střevíce, v sobotu 18. června je totiž na Národní společně prošoupeme.

Bad Manners se dali dohromady už v roce 1976 a společně s The Specials a Madness formovali v 70. a 80. letech ska scénu. V jejich čele po celou dobu stojí charismatický frontman Buster Bloodvessel, který je hlavním motorem celé kapely. Mezi jejich největší fláky patří třeba My Girl Lollipop, Lip Up Fatty, Special Brew a Ne-Ne-Na-Na-Na-Na-Nu-Nu, během více než 4 dekád ale vydali tolik alb, že není snadné se jejich počtu dopátrat. Jestli jsou Bad Manners v něčem opravdoví přeborníci, jsou to jejich živá vystoupení, díky kterým mají statisíce fanoušků po celém světě.

A právě jedna taková bláznivá show proběhne už v sobotu 18. června v Rock Café! Ideální příležitost zaskotačit si ještě jednou v klubu, než se rozutečeme po festivalech. Na viděnou na parketu!

Event: https://www.facebook.com/events/534065598058809

Předprodej: http://goout.net/cs/listky/bad-manners+support/xyym/

 

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X