Pozvánka

Mighty Sounds vol. 16 proběhne až v roce 2021

S velkou lítostí oznamujeme, že vzhledem k opatřením kvůli šíření onemocnění COVID-19 se v roce 2020 festival Mighty Sounds neuskuteční.

(English version here, Deutsche Version hier)

V posledních týdnech jsme s napětím sledovali vývoj situace a snažili se vymyslet funkční scénář, za kterého by akce letos mohla proběhnout. Důvodů, proč jsme nuceni ji letos neuskutečnit, je ale bohužel v tuto chvíli už celá řada, za všechny – omezení shromažďování většího množství lidí, omezení nebo zákaz cestování a rušení či přesouvání celých turné kapel, na kterých stál letošní program festivalu.

Od roku 2005 je to poprvé, kdy prožijeme léto bez Mighty, což je pro celý náš tým nepředstavitelná věc. Tato skutečnost nám, a věříme, že i mnohým z vás, trhá srdce. Situace je pro nás o to těžší, že uskutečnění festivalu je pro každý jeho další ročník existenční otázkou.

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI #KEEPYOURTICKET

16. ročník festivalu z výše uvedených důvodů přesouváme na rok 2021. Všechny prodané vstupenky a vouchery do kempů a na parkoviště zůstávají pro rok 2021 v platnosti. Uděláme naprosté maximum pro to, aby byl návrat Mighty Sounds famózní oslavou hudebního a festivalového života! To nám můžete věřit. Už v tuto chvíli máme většinu letošního line-upu potvrzenou i pro rok 2021.

Prosíme, ponechte si vstupenky. Festival je obrovský a složitý organismus, který neožívá jen na tři dny, ale funguje celoročně. Velmi často se tak děje na bázi přátelských vztahů a lásky k hudbě a v drtivé většině případů akce negeneruje žádný zisk, nebo zisk jen velmi malý a nutný k udržení chodu celé akce (od plánování v létě po skončení jednoho ročníku až do července roku dalšího).

Jednotlivé části organismu jsou na sebe úzce navázány a jsou na sobě závislé. Nejedná se jen o pořadatele, kapely a další umělce, ale i o techniku, barmany, stánkaře, partnery festivalu, brigádníky nebo security a plno dalších menších a větších dodavatelů, partnerů a služeb nejen z Tábora a z České republiky, ale i ze zahraničí.

A především jste zde vy – návštěvníci Mighty Sounds. Vy tvoříte srdce celého festivalu, bez kterého by celý organismus nemohl existovat. Vaše podpora je v tuto chvíli klíčová pro budoucnost festivalu, a to je důvod, proč vás prosíme, abyste si ponechali vstupenky, které jste si na 16. ročník koupili. Pomůžete nám tak překonat tuto kritickou chvíli, ve které jsme již vynaložili nemalé prostředky na zálohy kapelám, na propagaci, nájmy, daňové odvody a řadu dalšího právě z peněz získaných předprodejem.

Ten na 16. ročník pokračuje, vstupenky zůstávají nadále v prodeji. Jejich ponecháním a případnou další koupí nám v této nelehké době budete důležitou oporou – pokud můžete, řekněte svým známým, kamarádům a blízkým, ať nás podpoří a vstupenku na 16. ročník si koupí! Můžete nás podpořit také tím, že si koupíte triko ve speciální edici pro rok 2020 na https://www.mightyshop.cz/ a pokud byste nás chtěli podpořit i nějakou další částkou (nebo triko nechcete), můžete tak učinit zde: https://www.mightysounds.cz/akce/dar/ .

Společně se pak potkáme v červenci 2021 na nejlepším mejdanu léta a prožijeme tři dny a tři noci na maximum.

V případě dotazů na vstupenky prosíme pište na tickets@mightysounds.cz. Prosíme vás také o trpělivost, odpověď nám může vzhledem k okolnostem trvat déle, než je obvyklé. Děkujeme za pochopení.

MIGHTYSOUNDS VOL. 16 – NEW HOPE

O dalším vývoji vás budeme co nejdříve informovat. Do té doby přejeme co nejpevnější zdraví a optimismus! Zároveň vás prosíme, dodržujte nařízení a dělejte spolu s námi všechno pro to, aby byla pandemie brzy minulostí. Společně můžeme přečkat těžké časy a těšit se na to lepší, co nás čeká!

Long live Rock’n’roll!

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button