Pozvánka

SkA’N’DaaL music ensemble chystá multisingl a Na draka Tour

Endemiti české hudební scény, královéhradecká kapela SkA´N´DaaL, přichází na trh s novinkou. Čtyři skladby, videoklip a další bonusy – to je obsah připravovaného multisinglu (poznámka reggae.cz: obvykle se tomu říká EP 😉 ) . Zimní soustředěná práce ve studiu a na place vyústí sérií koncertů, které kapela zahájí 6. února 2012 křtem MULTISINGLU Na draka v pražském klubu ROXY…

Ne jeden, ale hned několik singlů a k tomu klip a další překvapení připravuje kapela SkA’N’DaaL music ensemble na své nové CD. Protože se nejedná o regulérní desku o deseti – dvanácti skladbách, ani o samostatný singl, zavádí kapela nové označení MULTISINGL (multi-mediální, multi-více singlů).„Rozhodli jsme se pro větší kvalitu než kvantitu, proto se na multisinglu objeví jen čtyři skladby. Dle našeho názoru každá z nich aspiruje na to stát se singlem. Jako bonus přidáváme na desku klip. Tak vznikl název MULTISINGL, říká Václav Šust, kapelník. Dne 6. února 2012 v pražském klubu ROXY zahájí kapela své Na draka tour 2012, kde zároveň pokřtí stejnojmenný multisingl.  

Oheň, země, voda, vzduch… čtyři živly na SkA´N´DaaL nestačí. Má jich celkem deset. Deset živelných muzikantů – performerů, jejichž sloučení je doslova výbušná kombinace, svým posluchačům předvádí show, za kterou by se nemusela stydět žádná ze starořeckých múz. Desetičlenný ansámbl vyzbrojen lahodnými zpěvy, mohutnou dechovou sekcí a chytlavými texty je již celé desetiletí součástí domácí Ska & Reggae scény.  Za tu dobu již kapela zdomácněla na desítkách klubových i festivalových podiích celé ČR (Trutnov OAMF, Mighty sounds, Výrava, Žízníkov, Kunčice, Rock na valníku, Skankin Pragga…), předskakuje hvězdám jako Maroon Town, Skarface nebo Skampararas, opakovaně opustila rodnou hroudu a reprezentuje českou scénu v sousedním Německu, Polsku a Slovensku. Po albech DEMOSKA (2003) a …live in Kavalír (2004) vydává vlastním nákladem své debutové album Hrombesso (2008) a v roce 2012 „multisingl“ Na draka.

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button