Pozvánka

Skindred přijedou do Prahy s albem Bing Tings až v prosinci!

Skindred oznámili, že celé Big Tings Euro Tour se přesouvá na listopad/prosinec 2019, což se týká také koncertu 10. února v Lucerna Music Baru. Náhradní termín bude 8. PROSINCE 2019. Stávající vstupenky budou platné i na nový termín. Důvodem přesunu turné je to, že Skindred pojedou část turné s Disturbed (na pražském koncertu Disturbed však Skindred nevystoupí).

We are thrilled to announce that we will be joining our good friends in Disturbed on their forthcoming “Evolution” European and UK Tour.
We are beyond excited to be part of the run and can’t wait to play for you all. Unfortunately this however means that due to scheduling, our own “Big Tings” Euro Tour is being put back until Nov / Dec 2019.
All tickets will still be valid and the new rescheduled dates are announced.
It just means you get double Dred if you are lucky enough to see us with Disturbed!
We are very sorry for the short notice on this, and for all of you that have already made travel plans etc and for any inconvenience caused.
Thanks for your understanding and we are all looking forward to delivering you hopefully the best Skindred shows you have ever seen.
Big Love Arya, Benji, Dan and Mikey x

VYJÁDŘENÍ PŘÍMO OD KAPELY

Britští Skindred pocházejí z Newportu a hrají ragga-punk-metal – jejich živá vystoupení jsou již pověstná. Získali nejvyšší ocenění od prestižních časopisů Kerrang! a Metal Hammer. Vznikli roku 1998 okolo zpěváka Benjiho Webbea. V Česku koncertovali už mnohokrát, například na Rock for People 2010 nebo na Mighty Sounds 2013. Tentokrát se vydají do pražského Lucerna Music Baru, na jehož pódiu vystoupí 10.února. Vstupenky od 10 hodin patku 12.10. za 440 Kč + poplatky na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu 550 Kč.

Tahle nadupaná čtyřka měla ve své diskografii šest alb: Babylon (2002), Roots Rock Riot (2007), Shark Bites and Dog Fights (2009), Union Black (2011), Kill The Power (2014) a Volume (2015). Až do letoška, kdy vydali Bing Tings.

“Jste na pořádném omylu, jestli si myslíte, že tohle je JEN další nové album Skindred,” dodává bubeník Arya Goggin. 

“Nejsme jen dobrá živá kapela,” říká basák Daniel Pugsley. “Jsme kurevsky boží kapela a tečka. Naše nová deska to světu pořádně ukáže.” 

Slyšeli jste to na vlastní uši – nové album Bing Tings je venku! První singl Machine je směs klasického rocku a modelu Beastie Boys s hostujícím zpěvákem kapely Reef Gary Stringerem a kytaristou Motörhead Philem Campbellem. To, co ale přijde dál, je ještě větší nářez. Benji Webbe a jeho jedinečný hlas desku odstartuje ve velkém stylu.

Smyčce na desku nahrál a o aranže se postaral Davide Rossi, který již předtím spolupracoval s Goldfrapp a The Verve. Skindred nové album nahráli ve dvou legendárních studiích – ve studiu Petera Gabriela Real World Studios ve Wiltshire, a v Rockfield Studios ve Walesu (tam, kde legendární Queen natočili alba Sheer Heart Attack a A Night At The Opera).

Skindred jsou: Benji Webbe (zpěv), Mikey Demus (kytara), Daniel Pugsley (basová kytara) a Arya Goggin (bicí).

Více info:

www.skindred.net

www.facebook.com/skindredofficial

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.mightysounds.cz

www.facebook.com/mightysounds

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button