Pozvánka

STO ZVÍŘAT – LIVE STREAM Z AKROPOLE VE STŘEDU 7. 4. 2021

STO ZVÍŘAT po půlroční vynucené koronapauze zahraje 7. dubna ve 20:00 z pražského Paláce AKROPOLIS streamovaný koncert, na kterém se představí poprvé v nové sestavě. V kapele na konci loňského roku došlo k výrazné personální změně, kdy na rytmické posty nastoupila mladá třicátnická krev – Jakub Červinka (kytara), Jan Neruda (baskytara) a Jakub Nývlt (bicí), kteří doplnili stávající sestavu ve složení Pablo Herzog (trubka), Martin Kachna Líska (trombon), Jiří Hanzlík (barytonsaxofon), Petr Hostinský (klávesy, zpěv), Jana Jelínková (zpěv) a Honza Kalina (perkuse, zpěv).

V roce 2020, ve kterém si kapela příliš nezahrála, stihla vydat nové narozeninové album 30 LET TESTOVÁNO NA LIDECH, které bylo velice pozitivně přijato jak fanoušky, tak kritikou. Zvířata si na tento koncert namíchala hodinový program složený z osvědčených hitovek i novinek. Více informací na www.stozvirat.cz. nebo www.palacakropolis.cz.

fb událost: https://www.facebook.com/events/756012031717364/

Dobrovolné vstupné si můžete zakoupit ZDE.

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button