Pozvánka

Zion Train (UK) v Brně a v Praze!

Neil Perch a jeho projekt Zion Train se vrátí v květnu do jejich oblíbených měst!


KAVÁRNA TROJKA, Brno: 12. 5. 2022, 19:00, vstupenky pouze na místě za 190 Kč!
FUTURUM MUSIC BAR, Praha: 13. 5. 2022, 20:00, předprodej 390 Kč / na místě 490 Kč


Po možná nejdelší přestávce za posledních třicet let nám Zion Train poprvé představí tři nová alba a další produkci labelu Universal Eggs. Zion Train jezdí do Česka už od raných devadesátek a zásadně tu ovlivnili místní soundsystémovou scénu od dubu až po techno. Bass music ve své ryzí podobě a charakteristickém sound of Zion.

V Brně Zion Train vystoupí v komorní sestavě: frontman a producent Neil Perch a jeho nová zpěvačka Cara Jane Murphy. Vystoupení se uskuteční v netradičních prostorách nádvoří Kavárny Trojka (Dům Pánů z Kunštátu). Produkce bude na nádvoří končit ve 22:00, tak přijďte včas, ať vystoupení Zion Train nezmeškáte!

After party bude pokračovat v prostorách kavárny. Alternativa pro nepříznivé počasí je zajištěna. Na akci nebude předprodej. Vstupné 190 Kč bude pouze na místě! O zvuk a zbytek hudební produkce se postará brněnský sound systém Pawlač Zewls. Na čepu bude zároveň Zion Train IPA. Pivo, které se uvařilo před lety na počest výročí kapely je teď znovu na světě.


O den později nám novou sestavu a nová alba Niel Perch poprvé představí v pražském Futurum Music Baru.

Odkaz na on line předprodej pražského koncertu najdete ZDE.

Dub your shoes!

 

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button