Report

Havárie při koncertu SKATALITES

Výborný středeční koncert skvělých jamajských The Skatalites v pražském Paláci Akropolis skončil náhle před svým vyvrcholením. Jeho definitivní ukončení způsobila havárie na hlavním elektrickém rozvaděči objektu. Než se pracovníkům PRE podařilo zjistit závažnost závady, kapela udržovala dvěma akustickými kousky plný sál akropole v neustálém varu. Tří písniček plánovaného přídavku se však „rozjetí“ fanoušci kapely nedočkali…

Omlouváme se divákům, The Skatalites a pořádající agentuře Rachot, ale z důvodu zajištění bezpečnosti všech přítomných jsme nemohli umožnit žádnou další formu produkce kapely.

Děkujeme všem divákům za pochopení a skvělé chování při tomto nedobrovolném „protipožárním cvičení“.

Účastníci koncertu mají právo na podkladě předložené vstupenky o vrácení adekvátní alikvótní části vstupného ve výši 100,- kč a to na pokladně kavárny Paláce Akropolis od pátku 23.11. do pátku 30.11. 2007 vždy od 10.00 h (ve všední dny) a od 16.00 h (so, ne) do 22.00 h.

V úctě Váš Palác Akropolis

 

Fotoreport z koncertu je zde.

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button