Video

DUB INC: JAMAIS SEUL DOCUMENTARY

Jak prožili dva bezprecedentní covidové roky členové Dub Inc? Přinášíme vám čtyřicetiminutový dokument, který obsahuje rozhovory s každým členem kapely, dosud nezveřejněné záběry z živých vystoupení i ze studia a také záběry z jejich každodenního života, až do obrovské konečné úlevy obnovení živých vystoupení.

Červená nit Jamais seul je trvalá vůle, životně důležitá potřeba vrátit se na scénu a znovu se spojit se svým publikem. Režisér Alexis Rieger prozrazuje, jak neúnavně se kapela v posledních dvou letech držela tohoto cíle, navzdory všem převratům, zvratům a obratům.

Film začíná několika záběry ze dvou neuvěřitelných koncertů v Saint-Etienne Zenith a končí setkáním s publikem. Atmosféra a emoce těchto těchto událostí vás chytí za srdce. Budete svědky na dálku vznikajícího singlu Faut qu’on s’évade a a také potřeby spojit se s dalšími umělci, z čehož vznikla hudební spolupráce (Danakil, Taïro…), ale také pochybností o schopnosti dostatečně se uživit ve „skutečném“ životě během dvouleté koncertní pauzy.

V Jamais seul jste ponořeni do dění v Dub inc, jako privilegovaný pozorovatel, přítel, který se bezprostředně účastní každé fáze tvorby alba. Především můžete pozorovat skupinu lidí, která, jak využít svpotenciál jako sílu, odtud název tohoto dokumentu: Jamais seul, Never alone.

Francouzsky s anglickými titulky.

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button