Video

KABAKA PYRAMID VYDÁVÁ NOVÝ SINGL BABYLON FALLIN

V průběhu dějin jsme viděli, jak říše stoupají a klesají po celá desetiletí, staletí a dokonce tisíciletí. Pokud je pravda, že se historie opakuje, pak nový singl Kabaka Pyramid „BABYLON FALLIN“ je předzvěstí.

Současné občanské nepokoje způsobené policejní brutalitou a rasovými nespravedlnostmi spolu s globální pandemií ukazují selhání vládnoucích elit. Lidé na celém světě se dožadují participaci na vládě. Když už mluvíme o pádu Babylonu, sociálně uvědomělý zpěvák a autor v jedné osobě, v jehož jedinečném hudebním stylu se mísí lyrika hip hopu, s energií a melodií reggae a dancehallu, vysvětluje myšlenku přímé akce: “The time is now for the people to take back control. The leader dem panicking because dem time running out and if dem no fix tings drastically everything ago bun down”.

„BABYLON FALLIN“ je k dispozici na všech hlavních platformách pro streamování a digitálních výstupech distribuovaných společností Hapilos.

Babylon you falling down me say you nah go live fi see the mawnin come” – Kabaka Pyramid

 

 

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button