TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Editorial č. 15

His Imperial Majesty Haile Selassie I. aka Jah Rastafari

Ahoj, lidi,

prázdniny začaly, některé z nás straší maturitní reparáty, nesplněné kredity, nedopsané diplomky, absolutní nedostatek peněz a tak podobně… Jak říká klasik: „každý problém má řešení“, tak tedy, pojďme se vrhnout do víru letních festivalů, ale sem tam je potřeba i začít řešit ty naše problémy .

Školní rok v Praze zakončil svým koncertem Barrington Levy. Shodou náhod na něm nikdo z naší redakce nebyl. Rádi přivítáme vaše názory na jeho vystoupení.

Červenec nám přináší lahůdky v podobě koncerů Madness na Pohodě a 05 tamtéž a na Mighty Sounds. Přijede i Anthony B a Tokyo Ska Paradise Orchestra. Asi po stopadesáté zahrají v Čechách The Skatalites a několika festivaly i kluby se přežene smršť britských, izraelských, španělských a bůh ví ještě jakých kapel. Na Highjumpu vystoupí Macka B. Takřka každý den se něco děje a to nejen v Praze viz náš kalendář.

V 23. července 1892 se narodil Etiopský císař Haile Selassie I. pro někoho známější jako JAH RASTAFARI a 28. července 1954 přišel na svět i král českého reggae Aleš Drvota. Určitě by se našlel někdo další ….

Švihadlo začalo své produkty, včetně nového alba „Času je málo“, progresivně prodávat na Pledge.com. Křest desky proběhne v září.

Nezapomeňte hlasovat pro Sto zvířat, United Flavour a The Chancers do Česko-Slovenské hitparády Velká sedma na Radiu 1 tady.

Nabízíme spolupráci i dalším psavcům, kteří se orientují v reggae ska!
Ozvěte se nám na adresu 
redakce@reggae.cz.

Reggae.cz vám přeje úspěšný červenec!!!
Statistika: 1380 dnů provozu, 108 400 přístupù, viz 
.

Vaše vzkazy, připomínky, náměty atd. mùžete samozřejmě psát do Návštěvní knihy, nebo posílat přímo e-mailem na adresu redakce@reggae.cz.

Letáky a programy posílejte na adresu akce@reggae.cz. Zveřejnění letáku na naší titulní stránce je podmíněno uveřejněním našeho loga na letáku.

1 Love!

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X