TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Editorial č. 6

Max Romeo & DJ Kaya

Ahoj, lidi,

ve středu 27. února asi tak 1000 z nás prožilo v pražském Lucerna Music Baru hudební orgasmus v podobě koncertu Maxe Romea. Jestli bude v létě na Real Beatu podobná hvězda, máme se fakt na co těšit. Velká gratulace Lomeshovi a Sukimu! Reportáž ČTv

V sobotu 29. března se během přímého přenosu Noci s Andělem dozvíme, kdo vyhraje Ska & Reggae Anděla za rok 2007. Akademičky a akademici ve druhém kole vybírají ze tří nominací:

Sto zvířat – Rozptýlení pro pozůstalé
The Chancers – A Calling Out
United Flavour – Unity

Nechme se tedy překvapit, kdo bude vítězem.

United Flavour v únoru uspěli ve Vídni na International Live Award a 23. března se tam chystají znovu na semifinále. Na jejich stránkách se dočtete o možnosti vyrazit tam s kapelou autobusem. Btw nejzajímavější track na cédéčku v prestižním německém časopise RIDDIM 02/08 má číslo 8!!! 

Radio 1 se i pro letošní rok opět stalo oficiálním mediálním partnerem festivalu Mighty Sounds.

Rekonstrukce oblíbenému pražskému klubu Rock café moc nepomohla, a tak od února musí koncerty kvůli hluku končit už ve 22:00 hodin. Bacha na začátky akcí, někdy se začíná už v sedm.

8. března byl nejen Mezinárodní den žen, ale taky hradecká kapela Ska’N’DaaL pokřtila své první studiové album Hrombesso a taky uplynulo přesně 17 let od 1. vysílání REGGAE KLUBU na pirátské rozhlasové stanici, která se později přejmenovala na Radio 1.

V neděli 11. května nás čeká další velký hudební zážitek. Přijede Sizzla!!!

Statistika: 181 dnů provozu, 15 000 přístupů, viz , a neustálá honička s publikováním. Shodou náhod jsem potkal autora layoutu Maňase. Schválně jestli to něco změní .

Vaše vzkazy, připomínky, náměty atd. můžete samozřejmě psát do Návštěvní knihy, nebo přímo e-mailem na adresu dj.kaya@reggae.cz.

Reggae.cz vám přeje úspěšný březen!

1 Love!

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X