TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Editorial č. 7

Ahoj, lidi,

v neděli 30. března byli, krátce po půlnoci v rámci přímého přenosu Noci s Andělem, vyhlášeni držitelé historicky druhého Ska & Reggae Anděla. Na rozdíl  od prvního ročníku, ve kterém zcela jednoznačně Švihadlo převyšovalo ostatní nominované, to byl tentokrát až do poslední chvíle vyrovnaný „souboj“ mezi United Flavour a Sto zvířaty. Akademici nakonec vynesli na piedestal klasiky domácího ska. Deska Rozptýlení pro pozůstalé si to fakt zasloužila. Každopádně náš obdiv patří i United Flavour a The Chancers, protože jejich alba taky nejsou vůbec k zahození!

Sto zvířat na Óčku
Sto zvířat budou 9.4. hosty pořadu SNICKERS INBOX na TV Óčko v 17.00 hod. Po rozhovoru poběží pořad Rozptýlení pro zvířata – dokument o aktuální desce kapely Sto zvířat „Rozptýlení pro pozůstalé“ a turné k albu.

Premiéra 9.4. v 18.00 hod., repríza 10.4. v 10.00 hod.
Dívat se můžete třeba  tady
.

United Flavour jsou ve finále International Live Award!
I druhý výlet do Vídně se povedl a UF si ze semifinále přivezli postup do závěrečného klání International Live Award! Finále se uskuteční 1. května tentokrát jako open-air akce ve vídeňském Prateru a jelikož opět záleží i na hlasech diváků, budou vypravovat zájezd číslo tři, bližší info co nevidět. 

Taky se připravuje úplně nově pojatá soutěž o ćeskou Dancehall Queen. Více se dočtete v článku.

V dubnu nás zase čekají sqělé koncerty. Např.: Daddy Rings 2. 4. v Roxy nebo Fishbone 16. 4. v Retro Music Hall. Další akce najdete tady.

A ještě V neděli 11. května přijede do Prahy Sizzla, jednou z hvězd letošního Mighty Sounds bude jamajský veterán Dennis Alcapone a hlavní hvězdou Real Beatu bude nezapomenutelný Michael Rose.

Statistika: 190 dnů provozu, 16 500 přístupů, viz .

Vaše vzkazy, připomínky, náměty atd. můžete samozřejmě psát do Návštěvní knihy, nebo přímo e-mailem na adresu dj.kaya@reggae.cz.

Reggae.cz vám přeje úspěšný duben!

1 Love!

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X