CZ/SKNovinky

Medial Banana představili nové album na online koncertu z karantény

Kluci z populární slovenské reggae kapely Medial Banana  pro fanoušky odehráli koncert ze svých obýváků. Všichni spolu v jednom obraze, ale reálně i několik kilometrů od sebe. Když vám chybí vystoupení a publikum, způsob jak si spolu zahrát se najde vždy. Medial Banana včera odehráli speciální karanténní online show, kterou během večera vidělo už přes 3500 lidí.

VIDEO: Karanténa Sešn (online koncert Medial Banana):

Během online koncertu představili i dvě zcela nové skladby z alba Nedotknuteľní, které vyjde pod hlavičkou Reggae Callin‘ Records už 15. května 2020. Předprodej alba běží od pondělí 20. 4. a každému, kdo si během prvních dvou dní album objedná, pošlou kluci vlastní originální video s poděkováním a pozdravem na Instagram. Třetí studiové album Medial Banana obsahuje 13 skladeb, 3 spolupráce a množství kvalitní muziky od reggae, přes ska a rocksteady až po dancehall či drum and bass. Vše ochucené o vlivy žánrů jako funky, jazz, rock, world music a pop.

Ochutnávku alba najdete ve snippetu:

Kapelu Medial Banana zasáhla pandemie během společného tour s Polemicem, které se aktuálně přesouvá na říjen. Na této šňůře chtěli hudebníci pokřtít svůj společný singl Staré časy, který při této příležitosti vyšel na limitovaném sběratelském 7″ singlu. Nové CD, nový vinyl, re-press vinylu Rockin‘ It i nová trička, mikiny a kšiltovky si můžete koupit v e-shopu Medial Banana. Kapelu můžete v tomto nečase podpořit i koupí symbolického vstupného. Zatím je těžké předpovídat, jak to bude vypadat s plánovaným nabitým létem. Kapela však připravuje již další online koncerty a posílá sílu a pozitivní energii všem svým příznivcům. Stay home, stay safe & listen to reggae music!


TRACKLIST

Medial Banana – NEDOTKNUTEĽNÍ – 2020

 1. Život ide ďalej
 2. Slnečné brýle
 3. Staré časy ft. Polemic
 4. Rudebwoy
 5. 5,5 milión
 6. We got the vibe ft. Ormay
 7. Keď padá dážd
 8. One love ft. Jimmy Danger
 9. Nedotknuteľní
 10. Môžem všetko
 11. Dekáda v hre
 12. Ten vibe
 13. Detektív vyčmuchal

 

Label: Reggae Callin’ Records
Předprodej: https://bit.ly/mb-nedotknutelni-presale

Hudbu a merch Medial Banana najdeš na:
https://shop.rukahore.sk/medialbanana

FB: https://www.facebook.com/MedialBanana
IG: https://www.instagram.com/medial_banana/
WEB: http://medialbanana.com

Label: Reggae Callin‘ Records
FB: https://www.facebook.com/ReggaeCallin
IG: https://www.instagram.com/reggae_callin
YT: https://www.youtube.com/ReggaeCallin

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button