CZ/SKNovinky

Radio 1 bude vysílat v Českých Budějovicích a v Liberci

Radio 1 se po 12 letech strávených v Říčanské ulici poblíž Flory v prosinci loňského roku přestěhovalo. Nově sídlí v administrativní budově Vinice, na Vinohradské 167 v Praze 10 spolu s ostatními rádii sítě MEDIA CLUBu. Radio 1 zároveň začalo od ledna letošního roku používat aktualizované logo, které zohledňuje jeho přibývající frekvence v rámci České republiky.

 

Nové logo sjednocuje všechny frekvence, na kterých Radio 1 vysílá.

Takže i náš nejstarší specializovaný pořad REGGAE KLUB RADIA 1, který vysílá DJ Kaya každý sudý kalendářní týden v pátek od 22:00 hodin budete moci slyšet i v nových lokacích.

V Praze Radio 1 používá od začátku svého fungování frekvenci 91,9 FM, v Plzni již několik let vysílá na frekvenci 97,5 FM. Nově má nyní dokrývače také v Liberci, kde bude vysílat na frekvenci 98,7 FM, a v Českých Budějovicích, kde ho bude možné chytit na frekvenci 100,2 FM. Vysílání v obou městech by mělo být zahájeno během letošního léta, posluchači budou včas informováni.

Nové logo Radia 1 je ke stažení na webu Radia 1, kde je k dispozici i grafický manuál s instrukcemi k použití loga.

Kancelář Radia 1 je možné kontaktovat na telefonu 601 390 010 v době od 9 do 17 hodin, dále na e-mailu info@radio1.cz a případně je možné využít i emaily uvedené na webu Radia 1 v sekci Kontakty. Programové oddělení je dostupné na telefonu 266 700 608, studio Radia 1 na lince 210 323 919 a e-mailu studio@radio1.cz.

 Výhry ze soutěží je možné vyzvedávat na recepci budovy Vinice, z recepce je nutné předtím zavolat kancelář Radia 1. Výhry je možné vyzvedávat mezi 9. a 17. hodinou, v případě potřeby domluvení jiného času je možné kontaktovat rádiovou kancelář.

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button