Pozvánka

PŘESUNUTO NA 2. 6. 2022 – CROSSKA: ALL MAD HERE, FLAT FLY, AFTERPARTY: MIKKIM

Jak říkal DJ Kaya v pátečním Reggae klubu na Rádiu 1, je potřeba, aby se zas začaly dělat dobré akce, abychom měli na co chodit a nebyli jen zalezlí doma. A vida, tady je jedinečná příležitost vyrazit do Crossu dokonce na super akci a užít si fakt hodně dobrou muziku!


All Mad Here – rocksteady/reggae (ex The Chancers)
Flat Fly – ska/reggae
+ speciální host: Mikkim – 3 hodinový freestyle set!

 

CROSSKA JE ZPĚT! Legendární pravidelnej mejdan zaměřený na ska, ska punk, offbeat, rocksteady, 2tone, roots music a další skvělý varianty ska!

Ve čtvrtek 2. 6. 2022 se poprvé v Praze oficiálně představí ALL MAD HERE! Pohrobci 2tone legendy The Chancers jsou zpět s novou energií, skvělou frontwoman a svěžím rocksteady zvukem! Večer zahájí zkušený ska/reggae orchestr FLAT FLY z Poděbrad! O afterparty se postará jeden z nejzkušenějších českých DJs – a to MIKKIM! Rezident Crossu, autor desítek šlágrů, milovník pestrobarevných beatů a offbeatový čaroděj! Těšte se na jeho speciální tříhodinový set!Vstupné je od 50 Kč do 250 Kč – podpoř kapely podle tvých možností! Doporučujeme 150 Kč. Pokud nemáš ani dvacku, tak i tak přijď a určitě si zatančíš! Nikoho nenecháme před klubem.

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button