Pozvánka

Pressure Busspipe (VI) poprvé v Praze

29. března 2020 se konečně do Česka podívá rastaman z Amerických Panenských ostrovů (U.S. Virgin Islands), Delyno Brown, známější pod jmény Pressure nebo Pressure Busspipe!

Po loňském nečekaném úmrtí Benjamina Vaughna z kapely Akae Beka se Pressure stává nastupujícím králem a nejznámějším mužským reggae hlasem na Panenských ostrovech, kterému se povedlo jako jednomu z mála zahraničních umělců už více než před dekádou prorazit na Jamajce do studíí těch nejznámějších producentů. Pressure vydává velmi kvalitní, konzistentní a uvědomělou muziku už od svého prvního alba The Pressure Is On, které v roce 2005 produkoval Dean Pond. Do mezinárodního povědomí se zapsal hitem Love and Affection v roce 2007. Kdo jej zná, ten ví, že v jeho případě je úplně jedno, jestli zrovna hraje reggae, dub, dancehall nebo hiphop, protože jeho hlas a flow si poradí s libovolným žánrem takovým způsobem, že se vaše ruce budou spontánně kolíbat nad hlavou.

Pressure v roce 2019 vydal své sedmé album Rebel With A Cause, na kterém hostují např. Akae Beka, Protoje, Sizzla, Kabaka Pyramid nebo Anthony B. Zkrátka a dobře – tohle si nechcete nechat ujít – a to přesto (nebo právě proto), že místo kapely bude doprovázen asi nejdůležitějším producentem U.S. Virgin Islands, což je Tippy přezdívaný I Grade Dub. Veterán žánru, který produkoval nejen vícero alb od Akae Beka a Midnite nebo Danny I či Lutana Fyaha nebo právě loňské album od Pressure Busspipe. A Tippy nepřijede jen jako selector, ale bude naživo mixovat a efektovat svou vlastní produkci okořeněnou pořádnými basy, že si i my sami budeme připadat jako na Panenských ostrovech. Těšte se na neděli 29. března 2020 v pražském Futurum Music Baru.


 

Vstupenky jsou v prodeji od 20. 1. 2020 za 320 Kč + poplatky na webu Futurum Music Bar (na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatků) a sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. Vstupenky na místě budou za 420 Kč.

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button