TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

The Offenders představí v Rock Café novou desku

support: Green Småtroll - 20. 2. 2020 - Rock café, Praha

Jedno je jistý – The Offenders jsou v České republice jako doma! Ať už hrajou na festivalech Mighty Sounds nebo Pod Parou, případně v klubu, vždy zaručeně roztancují celý dav. A už ve čtvrtek 20. února se k nám do Rock Café vrátí, aby představili svou novou desku Class Of Nations, která vyšla na konci loňského listopadu.

Ačkoliv The Offenders vznikli v roce 2005 v italské Cosenze, jejich domovem je nyní Berlín. Jejich hudba je často označována jako ska-punk, sami jí ale pojmenovávají jako Hooligan Reggae. Za dobu své existenci projeli Evropu od severu na jih a od východu na západ a zahráli si po boku jmen jako Flogging Molly, Dropkick Murphys, Street Dogs nebo The Rumjacks. A právě frontman posledních jmenovaných, Frankie McLaughlin, jim také hostuje na jejich zbrusu novém albu Class Of Nations, které vyšlo na konci loňského roku. Jde o jejich již 8. desku a sama kapela o ní říká, že symbolizuje jejich nový zvuk, zároveň ale nezapomínají na své zejména textařské kořeny o aktuálním dění a politice.

Speciálním hostem večera bude pražská partička Green Småtroll, která se na scéně pohybuje už více než 17 let! Vstupenky jsou k dostání v síti GoOut, případně v Rock Café shopu (út-pá 16-21, so 17-21).

FB událost: https://www.facebook.com/events/808395202927514/

Předprodej: https://goout.net/cs/listky/the-offenders+green-smatroll/tumf/

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X