Video

Jah Cure & Mya – Only You

Před necelou hodinou vydal Jah Cure svůj nejnovější klip – duet s americkou zpěvačkou Mya. Podrobnosti o natáčení a tak podobně, si přečtěte v jejich oficiálním textu, který v klidu zvládne i Google překladač  😉  Vypadá to, že Jah Cure tímhle slaďáčkem už v předstihu cílí na svatého Valentýna.

No, a my si z něj (tedy z klipu) uděláme předvánoční video týdne. To se hodí, ne asi?


Stream This Song: https://JahCure.lnk.to/RoyalSoldier

Premiering on Singers Room today, Jah Cure has released the video of his single ‘Only You” featuring Mya. This single follows previous releases from his recent album “Royal Soldier” including “Telephone Love”, “Risk it All” featuring Phyllisia Ross, “Life is Real” featuring Popcaan, “Marijuana”, “Pretty Face” and “Royal Soldier’. Directed by Khalil “TheTruth” Kinkade and edited by Justin “Jus Bus” Nation, the new video for “Only You” shot in Jamaica, features lush scenery shots of Jah Cure and Mya on the beach singing a tale of a young couple portrayed in the video. Known for love ballads, “Only You” is another strong contender in Jah Cure’s catalog for the current Winter wedding/engagement season and with Valentines Day around the corner, it is the perfect lovers tune. Jah Cure is a musical adventurer, exploring rhythms, moods and meaning. With his latest album Royal Soldier, Cure writes songs about love and consciousness and reality. Cure’s presence and influence among Caribbean fans has reverberated around the globe and earned him top status among reggae artists internationally. The anticipated follow-up to 2015’s Grammy nominated „The Cure“, his latest offering “Royal Soldier,” released August 30th on VP Records, has proved his long lasting talent and staying power in the music industry. Mya is a Grammy award winning American R&B singer, songwriter, producer, and actress. Known for hits such as “Best of Me”, “My Love is Like Whoa”, “Case of The Ex”, “Movin on” and more, she has led a successful career in the entertainment industry and shows no signs of stopping soon. “I always have something good up my sleeve and I try to take time and put real love into it,” Jah Cure explains. “It’s like cooking food. It has to be balanced. It has to be right. Anybody can cook food to fill your stomach but it isn’t everybody who can put that love into it.”

Follow Jah Cure:

Instagram: https://www.instagram.com/therealjahc
Facebook: https://www.facebook.com/TheRealJahCure/
Twitter: https://twitter.com/TheRealJahCure

#Reggae #JahCure #Mya #RoyalSoldier

DJ Kaya

Kaya se věnuje reggae od roku 1981. V letech 1984 – 1989 jako zpěvák reggae a ska kapely Amarillo. V roce 1990 inicioval založení občanského sdružení Reggae klub a byl zvolen jeho prezidentem. V témže roce začíná vystupovat jako reggae selector a spolu s Vincentem Richardsem (ex Švihadlo, Dub.O.Net) pokládají základ Swamp Safari Sound Systemu, ve kterém oba dva působí dodnes. V březnu 1991 nastupuje do pirátské rozhlasové stanice, která se o něco později transformuje do oficiální podoby jako Radio 1. Jeho pořad se jmenuje Reggae klub a je vůbec nejstarším hudebním pořadem, který se v České republice bez přerušení vysílá na jedné stanici s jedním autorem a moderátorem. Od září 1991 do prosince 1992 paralelně vysílal na celoplošné stanici Československého rozhlasu E+M (on air předchůdce Radia Wave) pořad Rastafari go! společně s Jirkou Charyparem (Babalet, Švihadlo). V letech 1993 – 2000 vysílal pořad Reggae Session na Radiu Profil v Pardubicích. V letech 2004 – 2006 vysílal reggae pořad Jamaican Connection v brněnském Rádiu Student. V letech 1991 -1997 byl také jedním z manažerů skupiny Yo Yo Band. V roce 1996 moderoval první skutečně velkou reggae akci na území ČR, Malibu Reggae Mix, kde vystoupili The Wailers, Mighty Diamonds, Frankie Paul, Chaka Demus & Pliers, Pato Banton a Spanner Banner. V letech 1995 a 1999 byl DJ Kaya oficiálním hostem největšího světového reggae festivalu Reggae Sumfest v Montego Bay na Jamajce. V letech 2002 – 2004 byl dramaturgem festivalu Reggae Ethnic Session v Žízníkově u České Lípy a zcela zásadně se podílel na jeho úspěchu. Moderoval festivaly Mighty Sounds, Reggae Ethnic Session. Sázavafest, Reggae Area a několik dalších. V letech 2009 – 2014 byl porotcem soutěže European Reggae Contest. V roce 2006 inicioval vznik sekce Ska & Reggae v Žánrových hudebních cenách Anděl a byl Akademií populární hudby jmenován jejím odborným garantem. Do roku 2017 sekce udělila 11 žánrových Andělů. Jako externí publicista přispíval do časopisů Rock & Pop, Report, Rolling Stone a na weby Musicserver.cz, Freemusic.cz, Techno.cz a především na Rastaman.cz. Od roku 2000 je šéfredaktorem portálu REGGAE.CZ. DJ Kaya má za sebou desítky publikovaných článků, tisíce hodin odehraných v rádiích, v klubech a na festivalech jak v Česku, tak i v zahraničí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button