Video

Koffee ft. Gunna – W

Produkční tým kolem Koffee nezahálí a po úspěšné nominaci na letošní Grammy přichází s novinkou, která si díky spolupráci s raperem a fashion influencerem Gunnou pravděpodobně klade za cíl oslovit i posluchače mimo tradiční reggae a dancehall komunitu.

Koffee feat. Gunna – W (Official Video) Listen/Download: http://smarturl.it/KoffeeW?IQid=yt


text:

A no news, me ina me prime A no crime Where di dolla sign? Money pon me mind So me nah no time fi spend A me style put me pon di map Me deh pon di top And me name Koffee-Swag-A-Lot Dem a chat, me nah no time fi dem Yeah a so me wake up Money maker, no makeup Me go straight fi di paper Tell ya “Wait, see ya later” Me step out, everybody look like “What?!” Me so fresh, dem say “How you look like dat?!” Hot up every cranny, every nook And me slick, have every trick ina di book Everything we do, we give thanks Tell dem wah we do Lowe di L, take di W One thing deh out deh fi you And it nah come if you no go [x2] A no news, me ina me prime A no crime Where di dolla sign? Money pon me mind So me nah no time fi spend A me style put me pon di map Me deh pon di top And me name Koffee-Swag-A-Lot Dem a chat, me nah no time fi dem Everything exotic, all plush Little baby got a body that I swear I won’t touch Pull up, I let her ride it, girl you know I want lust I got her excited, I won’t stop I’m in a rush I — her like lunch, we keep it on hush Bought you a Benz truck, I love to see you blush You shopping when you land see you bought a Prada clutch We got a lot of bucks, cash longer than a bus We some warriors Looking at your heart through the Cartier Peons at the top at the Aria —- got locked, Rastafari yeah We know wa gwan at the party yeah We don’t fear nothing, we the hardest yeah Spending cash up front and get us all a pair She want Gunna-Wunna ‘cause the real is rare A no news, me ina me prime A no crime Where di dolla sign? Money pon me mind So me nah no time fi spend A me style put me pon di map Me deh pon di top And me name Koffee-Swag-A-Lot Dem a chat, me nah no time fi dem Pull up in rocket, me blast off You could never get me half off You gon get da full price Been this real my whole life Me no err twice All year flights Moncler, cause the weather here ice cold And me really never check the price I’m living my best life cause life good Everything we do, we give thanks Tell dem wah we do Lowe di L, take di W One thing deh out deh fi you And it nah come if you no go [x2] A no news, me ina me prime A no crime Where di dolla sign? Money pon me mind So me nah no time fi spend A me style put me pon di map Me deh pon di top And me name Koffee-Swag-A-Lot Dem a chat, me nah no time fi dem

DJ Kaya

Kaya se věnuje reggae od roku 1981. V letech 1984 – 1989 jako zpěvák reggae a ska kapely Amarillo. V roce 1990 inicioval založení občanského sdružení Reggae klub a byl zvolen jeho prezidentem. V témže roce začíná vystupovat jako reggae selector a spolu s Vincentem Richardsem (ex Švihadlo, Dub.O.Net) pokládají základ Swamp Safari Sound Systemu, ve kterém oba dva působí dodnes. V březnu 1991 nastupuje do pirátské rozhlasové stanice, která se o něco později transformuje do oficiální podoby jako Radio 1. Jeho pořad se jmenuje Reggae klub a je vůbec nejstarším hudebním pořadem, který se v České republice bez přerušení vysílá na jedné stanici s jedním autorem a moderátorem. Od září 1991 do prosince 1992 paralelně vysílal na celoplošné stanici Československého rozhlasu E+M (on air předchůdce Radia Wave) pořad Rastafari go! společně s Jirkou Charyparem (Babalet, Švihadlo). V letech 1993 – 2000 vysílal pořad Reggae Session na Radiu Profil v Pardubicích. V letech 2004 – 2006 vysílal reggae pořad Jamaican Connection v brněnském Rádiu Student. V letech 1991 -1997 byl také jedním z manažerů skupiny Yo Yo Band. V roce 1996 moderoval první skutečně velkou reggae akci na území ČR, Malibu Reggae Mix, kde vystoupili The Wailers, Mighty Diamonds, Frankie Paul, Chaka Demus & Pliers, Pato Banton a Spanner Banner. V letech 1995 a 1999 byl DJ Kaya oficiálním hostem největšího světového reggae festivalu Reggae Sumfest v Montego Bay na Jamajce. V letech 2002 – 2004 byl dramaturgem festivalu Reggae Ethnic Session v Žízníkově u České Lípy a zcela zásadně se podílel na jeho úspěchu. Moderoval festivaly Mighty Sounds, Reggae Ethnic Session. Sázavafest, Reggae Area a několik dalších. V letech 2009 – 2014 byl porotcem soutěže European Reggae Contest. V roce 2006 inicioval vznik sekce Ska & Reggae v Žánrových hudebních cenách Anděl a byl Akademií populární hudby jmenován jejím odborným garantem. Do roku 2017 sekce udělila 11 žánrových Andělů. Jako externí publicista přispíval do časopisů Rock & Pop, Report, Rolling Stone a na weby Musicserver.cz, Freemusic.cz, Techno.cz a především na Rastaman.cz. Od roku 2000 je šéfredaktorem portálu REGGAE.CZ. DJ Kaya má za sebou desítky publikovaných článků, tisíce hodin odehraných v rádiích, v klubech a na festivalech jak v Česku, tak i v zahraničí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button