Video

Smola a Hrušky: Unikli mi fotky z filmu pre dospelých

Koncem loňského roku vydala kapela Smola a Hrušky svoje nové koncepční album s názvem Audiostatusy. Pozitivní ohlasy fanoušků na nové album kapelu jednoznačně potěšily a kreativní proces se nezastavil. Aktuálně poslední vlaštovkou z audiostatusového alba je skladba Unikli mi fotky, která reflektuje příběhy nespočtu celebrit i běžných lidí používajících internet a sociální sítě. Na tvorbě klipu se podílel populární český tiktoker David Kaspřák a finální střih doladil dvorní kameraman Pavol Varga.

 

 

Zkušenost dobrého přítele

„Skladba vznikla na základě zkušenosti mého dobrého přítele, který se během pandemie přes půl roku nemohl setkat s jeho přítelkyní, protože byla v zahraničí. Jelikož oběma chyběl milostný život, zkusili to řešit posíláním si pikantních fotek a videí. Všechno jim klapalo až do momentu, kdy kamarádovi někdo heknul profil a stal se obětí vydírání. Nejprve si myslel, že jde o nemístný žert někoho z jeho okolí. Nicméně, situace a vyhrožování se vyhrotilo, požadovanou částku nezaplatil a kompromitující materiály se dostaly na sítě. Výrazně mu to zkomplikovalo soukromý i profesionální život. Kromě toho se mu po pár týdnech, i na základě této kauzy, vztah rozpadl. Tragikomický příběh, ale někdy je asi vhodné přemýšlet hlavou. Také jsem si ji musel zchladit.“, přiblížil genezi písničky frontman a zpěvák kapely Spoko Kramár.

 

 

Letos kapela slaví 25. výročí vzniku

Historie party muzikantů ze Spiše se začala psát v roce 1997. Během své kariéry odehráli více než 1200 koncertů na Slovensku, v Čechách, v Polsku, v Anglii a třeba i  v Izraeli. Přestože poslední dva roky to jde s koncertováním poskrovnu, kapela věří, že toto výročí bude slavit na koncertních pódiích a se svými fanoušky. Aktuálně kapela nacvičuje skladby z nového alba pro speciální program a aranže, které představí během jarního akustického turné. Chystá novou letní festivalovou koncertní show a těší se na potřetí přeložené česko-slovenské klubové turné, ktré snad už konečně proběhne v závěru roku 2022.

 

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button