Audio

D.W.T.B MIXTAPE 2020 by BALOOBA SOUND (IT)

Naši italští kamarádi nám poslali mejla. No, nedejte to sem  😉

Greetings guys!
How are you? We no hear from time, hope everyThing  nice!
We write U cause today is out our Fresh & Bad Mixtape call D.W.T.B. (Done with The Badness) and we would like to promote it trough yor siteThe Mixtape includes brand New songs by Squash, Mavado, Alkaline, Chronic Law, Likkle Addi and more.

We know that you’re one of the best free music share and promotion, would be a pleasure for us a to promote it with U guys . We use to share our mixtapes with you from long time, and we’re so thankful for what you did for us till now!! Thanks in advance for your support!


K poslechu zde:

MIXTAPE STAHUJ ZDARMA ZDE

SONGY STAHUJ ZDARMA ZDE


TRACKLIST:
[bs_smart_list_pack_start][/bs_smart_list_pack_start]

 

1) Succes Scary – Jahmiel

2) Badmind a kill dem slow – Chronic Law

3) Leader – Masicka, Dexta Daps

4) Shub out – Teejay

5) No Rate dem – Jahvillani

6) Rifle – Squash

7) Any weather – Vybz Kartel

8) We out – Squash

9) Product of the ghetto – Ryhin King

10) Done with the badness – Intence

11) Heavy weight – Rygin King

12) Flammable – Mavado

13) Ready – Sikka Rymes

14) Badmind – Vybz Kartel

15) Savage mode – Govana

16) Top shotta is back – Mavado

17) Dollar Sign – Likkle Addi

18) Magneto – Vybz Kartel, Likkle Addi

19) Protect them – Vybz Kartel

20) 17 duppy – Squash

21) Murderous – Jahmiel

22) Cyaah Stop – Chronic Law

23) Treding king – Daddy1

24) Mighty – Squash

25) World Government – Vybz Kartel

26) Tony Montana – Vybz Kartel

27) Baad – Aidonia

28) Most Wanted – Alkaline

29) Bad anyweh – Squash

30) Scorched Earth – Vybz Kartel

31) Ole – Govana

32) Prepare – Chronic Law

33) Love gun – Jahvillani

34) Contract killers – Shane O

35) Artillery – Mavado

36) Nothing nuh change – Alkaline

[bs_smart_list_pack_end][/bs_smart_list_pack_end]

FOR INFO VISIT WW.BALOOBASOUND.COM

DJ Kaya

Kaya se věnuje reggae od roku 1981. V letech 1984 – 1989 jako zpěvák reggae a ska kapely Amarillo. V roce 1990 inicioval založení občanského sdružení Reggae klub a byl zvolen jeho prezidentem. V témže roce začíná vystupovat jako reggae selector a spolu s Vincentem Richardsem (ex Švihadlo, Dub.O.Net) pokládají základ Swamp Safari Sound Systemu, ve kterém oba dva působí dodnes. V březnu 1991 nastupuje do pirátské rozhlasové stanice, která se o něco později transformuje do oficiální podoby jako Radio 1. Jeho pořad se jmenuje Reggae klub a je vůbec nejstarším hudebním pořadem, který se v České republice bez přerušení vysílá na jedné stanici s jedním autorem a moderátorem. Od září 1991 do prosince 1992 paralelně vysílal na celoplošné stanici Československého rozhlasu E+M (on air předchůdce Radia Wave) pořad Rastafari go! společně s Jirkou Charyparem (Babalet, Švihadlo). V letech 1993 – 2000 vysílal pořad Reggae Session na Radiu Profil v Pardubicích. V letech 2004 – 2006 vysílal reggae pořad Jamaican Connection v brněnském Rádiu Student. V letech 1991 -1997 byl také jedním z manažerů skupiny Yo Yo Band. V roce 1996 moderoval první skutečně velkou reggae akci na území ČR, Malibu Reggae Mix, kde vystoupili The Wailers, Mighty Diamonds, Frankie Paul, Chaka Demus & Pliers, Pato Banton a Spanner Banner. V letech 1995 a 1999 byl DJ Kaya oficiálním hostem největšího světového reggae festivalu Reggae Sumfest v Montego Bay na Jamajce. V letech 2002 – 2004 byl dramaturgem festivalu Reggae Ethnic Session v Žízníkově u České Lípy a zcela zásadně se podílel na jeho úspěchu. Moderoval festivaly Mighty Sounds, Reggae Ethnic Session. Sázavafest, Reggae Area a několik dalších. V letech 2009 – 2014 byl porotcem soutěže European Reggae Contest. V roce 2006 inicioval vznik sekce Ska & Reggae v Žánrových hudebních cenách Anděl a byl Akademií populární hudby jmenován jejím odborným garantem. Do roku 2017 sekce udělila 11 žánrových Andělů. Jako externí publicista přispíval do časopisů Rock & Pop, Report, Rolling Stone a na weby Musicserver.cz, Freemusic.cz, Techno.cz a především na Rastaman.cz. Od roku 2000 je šéfredaktorem portálu REGGAE.CZ. DJ Kaya má za sebou desítky publikovaných článků, tisíce hodin odehraných v rádiích, v klubech a na festivalech jak v Česku, tak i v zahraničí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button