TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Editorial č. 12

DJ Kaya & Alborosie

Ahoj, lidi,

zima je už definitivně pryč a rovnou začíná festivalová sezona. Jaro jako by snad nikdy nebylo… 

Za 30 let, co se u nás reggae a ska hraje nebyl seznam koncertů tak nabitej jako letos. Převážně „za to můžou“ pánové z HPK a Beat Promotion, tedy organizátoři festivalů Mighty Sounds a RealBeat. Nepominutelná je ale i produkce pražského klubu Cross, nebo nadšenců v Jablonci nad Nisou či v Opavě a dalších městech. Jde to pomalu a ztuha, ale pokrok je rozhodně znát. Big up všem pořadatelům! Víme, jak je to náročná a často i nevděčná práce.

Ještě stále je vhodná doba k nákupu levnějších vstupenek na letní festivaly, tak se chovejte tržně a nakupujte 

Mimo to nás v květnu čekají Pow Pow Movement (DE) a The Aggrolites (US) v Lucerna Music Baru. Tamtéž proběhne i česká dancehallová párty Explosion! 03 (UK) dorazí poprvé do ČR na dvě vystoupení za doprovodu sound systému. Rozjíždějí se open air festivaly, za všechny jmenujme jihočeský Muffin (22.5.) a taky náš nejstarší reggae sound system SWAMP SAFARI – REGGAE UNIVERSITY oslavuje 20. výročí. Letos v létě se s jeho členy Kayou, Vincentem, Hroutilem a Hopim setkáte na většině reggae a ska akcí.

Reggae.cz vám všem přeje úspěšný květen!
Statistika: 950 dnù provozu, 76 000 
přístupù, viz .

Vaše vzkazy, připomínky, náměty atd. mùžete samozřejmì psát do Návštěvní knihy, nebo posílat přímo e-mailem na adresu dj.kaya@reggae.cz.

1 Love!

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X