TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Editorial č. 13

DJ Kaya & Toots Hibbert

Ahoj, lidi,

festivaly, vedro, promeškaný termíny zkoušek, prostě léto jak má být…

Zážitky z RealBeatu jsou nesmazatelný. Jak T.O.K. a 303 Band tak i Toots & The Maytals předvedli našemu publiku to nejlepší z klasiky i z aktuálního dancehallu. Díky klukům z Beat Promotion, že se nám snaží pomoct dohonit to čtyřicetiletý zpoždění, který vůči takzvanému Západu máme. Naposledy up to date bylo Československo v roce 1971, kdy na festivalu Bratislavská lýra vystoupil Desmond Dekker (ale to si snad, kromě Richarda Tesaříka z Yo Yo Bandu, už asi nikdo nepamatuje ). Fotoreport ze Žízníkova najdete v naší fotogalerii. Tamtéž jsou i fotky z poněkud punkově (myšlena organizace ) pojatého, ale příjemného Sad-Ska Festu.

Mighty Sounds letos konečně o něco více akcentuje i reggae, takže se můžeme těšit na klasiky Third World a Lone Rangera, dancehallové Irie Révotes a další program najdete ve článku níže.

V sobotu 10. července nás opustila další legenda světové reggae scény, zpěvák producent a selector Sugar Minott. Rest in Peace!

Obsáhlý článek v češtině si můžete přečíst u kolegů na Jahmusic.net

Reggae.cz vám všem přeje úspěšné léto!

Statistika: 1000 dnù provozu, 80 000 přístupù, viz .

Vaše vzkazy, připomínky, náměty atd. mùžete samozřejmì psát do Návštěvní knihy, nebo posílat přímo e-mailem na adresu dj.kaya@reggae.cz.

1 Love!

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X