TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Editorial č. 4

Ahoj, lidi,

jménem celého týmu Reggae.cz Vám tímto alibisticky hromadně děkuju za vánoční přání a PFky, čímž šetřím čas a peníze za individuální odpovědi .
Některé z nás teďka drtí zkouškový, ale na druhou stranu, takovejch lidí je víc, že jo…

Závěr roku proběhnul celkem příjemně (teda pominu-li tu pokelnou virózu a teploty kolem 39°), obzvlášť mejdan s NEW YORK SKA-JAZZ ENSEMBLE (fotky jsou tady) byl hodně povedenej.

Celkem vyčerpávající shrnutí roku 2007 napsal Sir Marvin z Forward March. Pokud vám tam bude něco chybět, můžete to doplnit formou komentáře.

Na jaře i v létě nás čekají hodně dobrý akce. Např. Mighty Sounds už má lineup skoro hotovej. RealBeat ohlásil warm up v podobě koncertů Maxe Romea (27. 2.) a Dona Carlose (6. 3.). A užijeme si i v lednu, kdy do Abatonu na Subculture Fest přijede Mr. Symarip (19. 1.). A 31. 1. se budeme muset roztrhnout, abychom mohli zvládlnout křest prvního CD Prague Ska Conspiracy v Lucerna Baru a nebo pražský koncert francouzských Éjectés v Rock café.

Taky se právě teď rozbíhá hlasování Ska a Reggae Akademie za rok 2007, takže tímto vyzývám všechny kapely, které vloni vydaly desku delší než 25 minut a v nákladu více jak 500 kusů, aby se mi ozvaly. Bylo by škoda na někoho zapomenout…

Nechci moc tlačit na pilu ale Swamp Safari Sound se už docela zabydlel  v Žižkovské tančírně. Tak se někdy přijďte podívat. Je to klubík malej, ale zato útulnej. Každý pátek hrajeme od 21:00 hod. a vstup je zadarmo!!!

Statistika: 111 dnů provozu, 7800 přístupů, viz , a poprvé logo Reggae.cz na plakátech a letácích .

Redakční systém Kouda slíbil do konce ledna  a vaše vzkazy, připomínky, náměty atd. můžete samozřejmě psát do Návštěvní knihy, nebo přímo e-mailem na adresu dj.kaya@reggae.cz.

1 Love!

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X