Pozvánka

Cultural Reggae Vibez se přesouvá na příští rok

Milí příznivci festivalu, vzhledem k Vládním nařízením vám s těžkým srdcem musíme oznámit, že se letošní ročník festivalu Cultural Reggae Vibez konat nebude.
Rádi bychom festival přesunuli na rok 2021, ale bez vaší pomoci je budoucnost festivalu nejistá. S letošním ročníkem jsme měli nemalé náklady, a proto vás žádáme o podporu. Možností je více. Koupě originálního trička nebo přímá finanční podpora.
A ti, co již mají zakoupenou vstupenku, si ji ideálně nechat převést na rok 2021. Ostatním budou vráceny peníze nebo vystaven certifikát na zakoupení libovolné vstupenky v síti goout.cz. O vrácení vstupenek v rámci akce „Vánoční balíček“ a v Potravinách Švamberk v Hořicích budeme informovat. Vaše festivalová crew.

‼️Upřesnění‼️ Všechny zakoupené vstupenky se automaticky převádí na rok 2021.

🇬🇧 Dear, we have to announce, that this year of the festival Cultural Reggae Vibez will not be held because of the Government regulation.

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button