Video

SUKULENT SOUND – Múza

Sedmičlenná formace z Vysočiny se sice hlásí ke crossoveru, tvrdost ale v její hudbě nehledejte. Ve svých písních se zaměřuje hlavně na rap a funky, které kombinuje s punkrockem a ráda ho koření dalšími styly. Spojení živých nástrojů a rapu nechá vzpomenout na zvuk legendárních Bow Wave nebo zahraniční klasiku The Transplants.
V singlu Múza, který vyšel těsně před Vánocemi, se kapela vrací ke svým úplným kořenům, aby namíchala taneční kombinaci rapu a reggae, říznutou trochou ska a balkánského temperamentu. Posledně jmenovaný element se projeví hlavně v závěru skladby, kde graduje tempo a zvedá osazenstvo fiktivního baru ze židlí.
Z textu se pak můžete dozvědět, kam chodí kluci a holky z kapely hledat svoji inspiraci a jaký mají pocit v okamžiku, kdy k nim přijde.

Videoklip z produkce jindřichohradeckého TripleBackslash studia nás provede nočními ulicemi města a zákoutími neonových barů, kde jeden mladý umělec hledá svoji Múzu. Hlavní role umělce a Múzy ztvárnili Jakub Janus a Adina Sivoková.

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button