Pozvánka

Dobrý festival 2023 už o tomto víkendu!

Hudebně barevný festival v největším městě Prešovského kraje přinese spoustu muziky, umění, zábavy, dobrého jídla a pití. Filozofií Dobrého Festivalu je nabídnout na jednom místě hudbu a umění různých žánrů a zanechat v srdci krásnou vzpomínku na příjemně strávený víkend.

Mezi hlavními hvězdami se v pátek objeví Sima (SK) a především DUB FX (AU)

 

Program je fakt hodně pestrý a my vás zde hlavně upozorníme na Tabasco Reggaenade soundsystem stage. Můžete se těšit na:

❤️ Tabasco reggae music je jediné žánrové pódium na Dobrém festivalu a letos přinese skvělá jména zastupující reggae a dub z domova i z celého světa
💛 Podium bude provedeno ve formě lodního kontejneru, který bude speciálně upraven pro Dobrý festival.
💚 Závan karibiku přinesou Roots Tradition (UK), Sherpa (Dub Settlers HiFi/SK), Botanic (Dub From The Ground/CZ), Prograss (RvZoo Sound/SK), G Ras (HU), Solo Banton (UK), Apg! (Reggaenade Soundsystem/SK), Abnorman (SK), Fyah Son Bantu (KE), Denham Smith (JA/DE), Tuff Steppas (HU), Hornsman Coyote (RS), Urban Robot (CZ), Tombo Tek (UpSiDe DoWn SoUnDsYsTeM/SK).

Prograss      Botanic      Sherpa      Roots Tradition      Tombo

Botanic                          Prograss                          Sherpa                            Roots Tradition             Tombo

 

Předprodej:  https://goout.net/sk/listky/dobry-festival-2023/ftyq/

Veškeré informace najdete na adrese https://dobryfestival.sk/

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button