TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Dub FX konečně vystoupí v Praze a v Brně!

několikrát odsunutý koncert se blíží!!!

Své zatím poslední album ROOTS a zbrusu novou show vyrazí australský hudebník a performer Dub FX konečně předvést na několikrát odloženém turné Rising Up Tour 2022, během něhož se zastaví také v České republice. Své fanoušky potěší hned dvěma koncerty. První se uskuteční v pražské Lucerně, druhý bude hostit brněnská Fléda.


Praha: Lucerna – velký sál, čtvrtek 7. 4. 2022

Brno: Fléda, pátek 8. 4. 2022


“Mým plánem nebylo získat slávu, jen cestovat a získat inspiraci,” říká o sobě pětatřicetiletý hudebník, “rád míchám všechny žánry – jazz, reggae, hip hop, sambu, drum and bass, dubstep, prostě jak to v ten moment cítím, a to je ta krása toho, co dělám.” Dub FX se v roce 2006 vydal do Evropy s jednoduchým plánem – chtěl bydlet v dodávce, procestovat svět a vystupovat na ulici. Nyní má na svém kontě již přes sto tisíc prodaných desek.

Dub FX očaroval fanoušky po celém světě svou one-man show, v rámci níž si vystačí jen se svými ústy a několika elektronickými krabičkami. Mnozí ho označují za ztělesnění hudební nezávislosti. “Hodně dávno jsem se rozhodl, že chci, aby si mě lidé pamatovali jako někoho, kdo světu dává nějaké hodnoty, a já to mohu udělat tak, že je inspiruji svými texty, i když se to nemusí zdát příliš populární,” vysvětluje Dub FX, vlastním jménem Benjamin Stanford.

Spolu s Benjaminem na obou českých koncertech vystoupí i jeho dlouholetý parťák, saxofonista Mr. Woodnote.


PRAHA:

fb událost: https://www.facebook.com/events/758486451251513

předprodej: 627 Kč goout.net/cs/listky/dub-fx/vyff

BRNO:

fb událost: https://www.facebook.com/events/640349050673725

předprodej: 522 Kč https://goout.net/cs/dub-fx/szejtjs/


z našeho archivu: Dub FX právě vydal album ROOTS s komixovou knihou


Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

X
X