Pozvánka

Společný vinyl All Mad Here a The Chancers podpoří legendární strahovskou Sedmičku

Necelé dva měsíce po vydání debutových EP „Red“ a „Blue“ oznamují pražští All Mad Here první vinyl „The Chancers ϟ All Mad Here„. Ten vyjde 29. dubna 2022 ve spolupráci fanzinu Reggae Recipe a labelu Rude Boy Paradise. Na malé desce se historie tuzemské ska a reggae scény potkává s budoucností.

Česko-britští The Chancers ukončili činnost v roce 2018 a jejich poslední sestava se z velké části prolnula do personálního obsazení All Mad Here. Zpěváky vystřídala zpěvačka, punkovou energii přehlušilo dunění basy, zvuk zastřela mlhovina ozvěn. Hypnotická přitažlivost a důraz na píseň zůstaly.

Na jedné straně vyjdou novinky „Cops with Guns“ a „Number for Toots“ z EP „Blue“, které All Mad Here vydali teprve nedávno a jsou poslechu na serveru BandCamp, Spotify a dalších streamovacích službách. Druhou stranu posmrtně opanovali The Chancers, a na vinylu tak vůbec poprvé vyjdou skladby „Fight Dem Back“ a „007 Ska Party“. První jmenovaná píseň vznikla v reakci na rasismus rozpínající se ve stínu uprchlické krize v roce 2015, druhá je poctou strahovské Sedmičce a vyšla už v roce 2003 na albu „Friendly Fire“.

Všechny skladby budou na vinylu v dosud neslyšených singlových verzích a s novým masterem. Digitální verze nahrávek neexistuje a existovat nebude, majitelé tak budou mít v rukou unikátní zvukový záznam. Vinyl vychází v ručně číslovaném nákladu 500 kusů.

Deska bude poprvé k dostání na koncertu, který se uskuteční 29. dubna ve strahovském klubu 007. Právě na jeho podporu poputuje veškerý výtěžek z prodeje vinylu. Kromě All Mad Here zde vystoupí slovenský rapper Čavalenky, který v Praze představí své debutové album „Stoka“ rap. Následovat bude tradiční Skaparáda v netradičním girrrl power vydání. Za dýdžejským pultem bude vše v dívčí režii.

 

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button