TVŮJ PRŮVODCE SVĚTEM REGGAE A SKA OD ROKU 2000

Uprisingček 2021 – malý, ale silný…

...a vstupenky ještě jsou!!!

MÁME SUPER ZPRÁVY 💛

Bratislava zůstává zelená a kulturní semafor uvolnil pravidla pro kulturní akce. Festival byl původně téměř vyprodán, ale na základě těchto novinek byly do prodeje uvolněny další vstupenky a pořadatelé přizpůsobili areál většímu množství návštěvníků. A nezapomeňte, že Uprisingček 2021 se koná opět na tradičním místě na Zlatých pieskoch (ne na původně plánovaném Wakelake)!  😘🦁✌

Aktuální ročník festivalu Uprising bude menší než jsme zvyklí, přesto nabídne pestrý program. Ve dnech 27. – 28. 8. 2021 dorazí na bratislavské Zlaté piesky špičkoví domácí i zahraniční umělci. Vystoupí na speciální edici festivalu Uprising s názvem Uprisingček 2021.
I koncem tohoto léta si budeme moci vychutnat atmosféru hudebního festivalu zaměřeného na reggae, hiphop, drum’n’bass a příbuzné žánry. Přestože půjde o ročník s limitovaným počtem návštěvníků, Uprisingček 2021 nabídne během dvou festivalových dní bohatý program. Organizátoři festivalu přesunuli část původně plánovaných koncertů loňského třináctého ročníku tak, aby se na hlavních pódiích mini-Uprising vystřídaly všechny oblíbené hudební žánry.

 

 

Zahraniční headlineři

Přivítáme jednoho z nejžádanějších světových street performerů, který ze svého pouličního umění vyrostl na účinkování na největších hudebních pódiích – fantastický australský beatboxer DUB FX přijde představit svoje nejnovější album Roots a společně s ním se na pódiu představí i saxofonista MR. WOODNOTE. Na Uprisingček 2021 dorazí i legendární britský hudební producent a DJ RONI SIZE. Během své více než třicet let trvající umělecké kariéry se stal průkopníkem žánrů dnb a jungle. Jako jeden z mála se prosadil na undergroundové scéně, i mimo žánrové hranice. Po jeho boku vystoupí mistr lámaných beatů a ostřílený rapper DYNAMITE MC. Z Anglie dorazí i Daddy Vad aka DJ VADIM, který na Uprisingček 2021 přinese kombinaci reggae a hip hopu v originálním a zábavním karnevalovém duchu. Společně s ním se představí energický britský MC JMAN. Živý akustický set odehrají italská reggae dvojčata se svou kapelou MELLOW MOOD.

Domácí umělci

V programu nechybí stálice domácí hudební scény a těšit se můžeme i na nové tváře. Úvodní koncert letošního mini-Uprising se uskuteční pod taktovkou Dominika Varcholu aka N3O. Své debutové EP Waa Gwaan přijde na Uprisingček 2021 představit POKYMAN, pozvání přijal i talentovaný zpěvák, textař a skladatel ALAN Murín. S novinkami vystoupí další slovenský reggae zpěvák SUPERIOR a nejnovější tvorbu bude představovat řadu dalších umělců. Svou energií nabitou show předvedou UNITED FLAVOUR z České republiky se svým aktuálním albem Here to stay. Bratislavská legenda TOMÁŠ Hafner představí své nové, již páté studiové album, Číslo 5 žije. Společné pódium obsadí stálice slovenské reggae a ska scény POLEMIC & MEDIAL BANANA a chybět nebude ani oblíbený Gleb. Zpět jsou i legendy slovenského hip-hopu MOJE ŘEČ. Vydali nové album a na Uprisingček 2021 ho přijdou představit s kapelou komplot. O zábavu se postará i několik výběrových domácích DJů, mezi nimiž nechybí VI3E, MERCY, ARTIST3 nebo C: RCLE, NEORGE a ESS v rámci masokombinátu SHOWCASE. V programu se kromě hudby najdou i různé jiné aktivity a workshopy a mnohých jistě potěší i stand-up v podání posádky SILNÉ ŘEČI ve složení Jakub Lužina, Michael Szatmary, Jakub Zitron Ťapák, Docent, Martin Hatala a Yuri.


LINE-UP 💛 Uprisingček 2021

𝗣Á𝗧E𝗞 𝟮𝟳. 𝟴.
❤️ MAIN STAGE
18:00-19:00 – N30
20:00-21:00 – UNITED FLAVOUR
22:00-23:00 – DUB FX
00:00-01:00 – GLEB
01:30-03:00 – RONI SIZE
💚 JAMA LEVOVA
17:00-18:00 – DJ KURRO
19:00-20:00 – SILNÉ REČI STAND UP
21:00-22:00 – HAF & BEYUZ
23:00-00:00 – ALAN MURIN
00:00-01:00 – POKROK SELECTA & MC VEMA
01:00-02:00 – SKANDYMAN
02:00-03:00 – VI3E
𝗦𝗢𝗕𝗢𝗧𝗔 𝟮𝟴.𝟴.
❤️ MAIN STAGE
18:00-19:00 – MOJA REČ & KOMPLOT
20:00-21:00 – MELLOW MOOD
22:00-23:30 – POLEMIC & MEDIAL BANANA
00:00-01:30 – DJ VADIM FT. JMAN
01:30-03:00 – MÄSOKOMBINÁT SHOWCASE: C:RCLE, NEORGE, ESS
💚 JAMA LEVOVA
17:00-18:00 – POKROK SELECTA & MC VEMA
19:00-19:30 – WAKANDA WISION
19:30-20:00 – POKYMAN FT. LUKIE FWD
21:00-22:00 – SILNÉ REČI STAND UP
23:30-00:00 – MC SUPERIOR
00:00-01:30 – ARTIST3

01:30-03:00 – DJ MERCY


🎫 VSTUPENKY: www.uprising.sk

* Při koupi lístečků na Uprisingček můžete využít slevu v hodnotě vstupenky zakoupené na Uprising 2020 / 2021. Jako slevový kód slouží vaše unikátní číslo vstupenky. Pokud vlastníte tištěný lístek na Uprising 2020/2021, je třeba abyste telefonem nascanovali QR kód a tak se zobrazí celý unikátní kód, který je třeba zadat na využití slevy v hodnotě zakoupené vstupenky. Vstupenka vám po využití slevy bude platit na akci Uprisingček 2021. V případě, že potřebujete pomoci, napište na email info@inviton.sk

** Všechny lístky, které jste si zakoupili na Uprising 2020 a na Uprising 2021, se aktuálně přesouvají na příští rok, tedy na Uprising Festival 2022


🎫 FB událost letošního festivalu: www.facebook.com/events/3345342735691977

 

Mohlo by tě zajímat
Komentáře
Loading...

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte. Souhlasím Více informací

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra
X
X