NovinkyZahraniční

Letošní MOBO AWARDS vyhrál Skillibeng!

Dancehallový umělec Skillibeng byl ve středu vyhlášen vítězem kategorie Nejlepší karibský hudební počin v soutěži Music of Black Origin (MOBO) 2022.

Skillibeng převzal cenu během živého televizního přenosu, který se vysílal z OVO Arény v Londýně. „Reprezentuji Jamajku. Pocházím z malého ostrova, kde je to velmi těžké a tohoto ocenění si velmi vážím,“ řekl Skillibeng během své děkovné řeči.

Kategorie Best Caribbean Music Act nahradila kategorii Best Reggae Act, která byla zavedena v roce 1996.

Dalšími nominovanými v kategorii Best Caribbean Music Act byli Shenseea, Sean Paul, Spice, Koffee a PopcaanPro Skillibenga to byla čtvrtá nominace na MOBO. Letos byl také nominován v kategorii Best International Act, kterou vyhrála hvězda nigerijského afrobeatu Burna Boy.

Skillibeng, který začátkem tohoto roku rozvířil vlny ve Spojeném království singlem Whap Whap, podepsal smlouvu s RCA Records.

Povzbuzoval ostatní, aby tvrdě pracovali na dosažení svých snů. „A každému, kdo tvrdě pracuje, věřte v sebe, věřte ve své sny. Pokračujte v tom, co děláte,“ řekl Skillibeng.

„Big up všem z mého týmu a pro každého, kdo mě podporoval a pro každého, kdo pro mě hlasoval,“ řekl.

Deejay, který magazínu NME na červeném koberci při předávání MOBO Awards řekl, že pracuje na nové hudbě, popsal svou kariéru jako elektrizující.

Pětadvacetiletý umělec, vlastním jménem Emwah Warmington, vystřelil na hudební scénu v roce 2019 hitem Brik Pon Brik.

Později navázal řadou hitů včetně Crocodile Teeth, Mr. Universe, Torpedo, Coke, 50 Bag a Bin Laden….

GRATULUJEME!

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button