CZ/SKNovinky

Medial Banana mají „niečo nové a niečo dobré“!

Slovenská reggae skupina Medial Banana si užívá festivalové léto a ještě přitom stíhá udělat svým fanouškům radost zbrusu novým videoklipem k singlu Niečo dobré, který vyšel dnes, ve čtvrtek 11. 8. 2022, přesně v 10:00 hodin. Na Spotify vyjde o den později. Těšit se můžete na příjemnou letní náladovku, o které nám členové kapely prozradili víc.

Něco dobrého? Je vám to povědomé? Řekneme vám proč. Část textu singlu Niečo dobré byla totiž použita v televizním spotu pro festival Uprising, na kterém Medial Banana nebudou chybět ani letos a jako vždy se ho už nemohou dočkat: „Už teď se těšíme, jak budeme zažívat něco dobrého na Uprisingu 2022!“ Do spotu byl text refrénu trochu pozměněn, ve videoklipu tedy znovu zažijeme něco dobrého, něco nového i něco jiného.

Novinka za novinkou

Poslední klip, který jsme si mohli od kapely Medial Banana prohlédnout, byl k písničce Nedoknutelní. „Uzavřeli jsme jím kapitolu posledního alba a vrhli jsme se na tvorbu nové desky. Máme připraveno několik songů, ať už ve formě demo nahrávek nebo nahrávek ze studia. Pomalu se nám formuje celkový zvuk chystaného alba,“ informují členové kapely. „Niečo dobré je první singl ze zmíněného připravovaného alba, které chceme vydat příští rok. Song vznikl ještě během covid opatření, kdy jsme doufali v návrat ke koncertování a chtěli jsme zažívat něco dobrého a něco nového,“ vzpomínají kluci z kapely.

Bam, bam, bam: Výlet do neznáma

Ve videoklipu na youtube kanále Medial Banana nás čeká příjemně chytlavá letní melodie, text s pozitivním vibem a super atmosférou, jakou umí poskytnout jen výlety do neznáma. „O celý klip se postaral Andrey Ištok. Vymyslel ho, zrežíroval i sestříhal. Klip vznikal u Devínské Vsi a v kamenolomu u Stupavy. Natočil se během jednoho dne a všichni jsme si to velmi užili,“ prozradili členové kapely, které budete moci kromě nového klipu již brzy vidět i živě na festivalových a koncertních pódiích na Slovensku i v České republice (Grape Festival, 13. 8. – Letisko Trenčín, Punkáči deťom 2022, 24. 8., Letisko Trenčín //  Uprising Festival 2022, 26. 8., Zlaté Piesky, Bratislava // Medial Banana | Lucerna Music Bar, 14. 9. Lucerna Music Bar, Praha // Medial Banana na Špilberku, 16. 9., Letní kino na Špilberku, Brno).


Medial Banana na Spotify


Rado

režisér, video operátor a tak podobně v Reggae.cz TV a fotoreportér Reggae.cz
Back to top button