Video

Polemic – Dokonalý zločin

Hudba:

Polemic – Miroslav Baričič, Branislav Bajza, Branislav Feješ, Ľubomír Horák, Peter Huraj, Andrej Juráš, Michal Novácky, Peter Opet, Peter Šandor

Text:

Peter Opet

V detektivním příběhu hraje hlavní roli herec Marko Igonda, který aktuálně září i v novém slovenském thrilleru Sviňa. V komparzu si spolu s ním zahráli i všichni členové kapely.

Energická skladba je příběhem o okouzleni muže ženou, která se v jeho životě zjeví z ničeho nic, udělá rozruch, ukradne mu srdce a zmizí bez stopy.

Nahrávka a mix: ONE LOVE STUDIO – Bratislava – 2019-2020
Vydavateľ : DoubleMann s.r.o. Produkčná spoločnosť: FULLHOUSE Production Group s.r.o.
producenti: Marek Urban, Miro Tallo autor námetu: Martin Gonda, Marek Urban, Miro Tallo
scenár: Martin Šuster, Martin Gonda
réžia: Martin Gonda
kamera: Oliver Záhlava
strih: Dominik Reisel
v hlavných úlohách hrali: Marta Maťová, Marko Igonda

https://www.facebook.com/POLEMIC.offi
https://www.instagram.com/polemicska/
http://www.polemic.sk

CD, tričká, mikiny kúpite tu – http://shop.rukahore.sk/polemic

Text:

Keď som zbadal ten úsmev a hĺbku jej očí zatočil sa celý svet pozoroval som šelmu, čo chystá sa skočiť moje hrdlo zovrel smäd Chcel som pod rúškom noci v jej pazúroch skončiť stačilo len hodiť sieť pochopil som ten pocit, že už ma má v moci na to nemusím byť doktor vied Ukradla si mi srdce no tak stoj! Lenže ja ho stále nosím Ukradla si mi srdce počkaj stoj! Takmer dokonalý zločin Ešte nebola polnoc, keď náhle si zmizla zostal som celkom sám spraviť dojem aj rozruch, to všetko si stihla tak si to ja pamätám Lenže bez tvojho smiechu to nedáva význam ako more bez leta nechcem celý svoj život len v nádeji čakať či vráti sa mi kométa

DJ Kaya

Kaya se věnuje reggae od roku 1981. V letech 1984 – 1989 jako zpěvák reggae a ska kapely Amarillo. V roce 1990 inicioval založení občanského sdružení Reggae klub a byl zvolen jeho prezidentem. V témže roce začíná vystupovat jako reggae selector a spolu s Vincentem Richardsem (ex Švihadlo, Dub.O.Net) pokládají základ Swamp Safari Sound Systemu, ve kterém oba dva působí dodnes. V březnu 1991 nastupuje do pirátské rozhlasové stanice, která se o něco později transformuje do oficiální podoby jako Radio 1. Jeho pořad se jmenuje Reggae klub a je vůbec nejstarším hudebním pořadem, který se v České republice bez přerušení vysílá na jedné stanici s jedním autorem a moderátorem. Od září 1991 do prosince 1992 paralelně vysílal na celoplošné stanici Československého rozhlasu E+M (on air předchůdce Radia Wave) pořad Rastafari go! společně s Jirkou Charyparem (Babalet, Švihadlo). V letech 1993 – 2000 vysílal pořad Reggae Session na Radiu Profil v Pardubicích. V letech 2004 – 2006 vysílal reggae pořad Jamaican Connection v brněnském Rádiu Student. V letech 1991 -1997 byl také jedním z manažerů skupiny Yo Yo Band. V roce 1996 moderoval první skutečně velkou reggae akci na území ČR, Malibu Reggae Mix, kde vystoupili The Wailers, Mighty Diamonds, Frankie Paul, Chaka Demus & Pliers, Pato Banton a Spanner Banner. V letech 1995 a 1999 byl DJ Kaya oficiálním hostem největšího světového reggae festivalu Reggae Sumfest v Montego Bay na Jamajce. V letech 2002 – 2004 byl dramaturgem festivalu Reggae Ethnic Session v Žízníkově u České Lípy a zcela zásadně se podílel na jeho úspěchu. Moderoval festivaly Mighty Sounds, Reggae Ethnic Session. Sázavafest, Reggae Area a několik dalších. V letech 2009 – 2014 byl porotcem soutěže European Reggae Contest. V roce 2006 inicioval vznik sekce Ska & Reggae v Žánrových hudebních cenách Anděl a byl Akademií populární hudby jmenován jejím odborným garantem. Do roku 2017 sekce udělila 11 žánrových Andělů. Jako externí publicista přispíval do časopisů Rock & Pop, Report, Rolling Stone a na weby Musicserver.cz, Freemusic.cz, Techno.cz a především na Rastaman.cz. Od roku 2000 je šéfredaktorem portálu REGGAE.CZ. DJ Kaya má za sebou desítky publikovaných článků, tisíce hodin odehraných v rádiích, v klubech a na festivalech jak v Česku, tak i v zahraničí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button