Pozvánka

CZ & SK DUB UNITY STREAM

for English version scroll down.

Česká a slovenská dubová scéna, zastoupená několika selektory, producenty a soundsystém operátory, se propojuje, aby dala pod záštitou iniciativy Czech & Slovak / Sound System Culture vzniknout sérii deseti unikátních živých streamů z několika měst. Každou neděli, počínaje 7. březnem 2021, postupně zahraje na třicet selektorů a crews, a pokud nám to situace dovolí, v kombinaci s jedním producentem, který představí svou vlastní tvorbu. Po dobu deseti večerů, vždy mezi 19. až 22. hodinou, vám na online vlnách zahraje to nejlepší z místních luhů a dubových hájů. 30 interpretů. 6 měst. 10 relací, ve kterých vás čekají 3 hodiny extra těžkého hudebního nákladu.
Nalaďte se s námi na CZ & SK DUB UNITY STREAM, a nechte se na vlnách basových vibrací odnést daleko za horizont.
poslouchej na twitch tv:

 

ENG:
The Czech and Slovak dub scene in cooperation with an initiative ‚Czech & Slovak / Sound System Culture‘ represent brand new series of 10 unique live streams from 6 different Czech / Slovak cities!
Starting from March 7th 2021, every Sunday between 7-10pm CET we will bring to your senses around 30 dub DJs, selectors, crews, sound engineers and also producers, who will introduce to us their original vibes.
Let’s get carried away beyond this realm with some of the finest, yet heavyweight conscious vibes!
Tune in for the CZ & SK DUB UNITY STREAM on twitch tv:

 

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button