Pozvánka

Zion Train v Roxy představí své nové album „Live as One“

Průkopníci tanečního dubu Zion Train vydávají v září 2007 nové album. Bude se jmenovat „Live as One“ a bude to v pořadí devátá dlouhohrající deska od debutové „Passage to Indica“. Kapela vydává další skvělý počin ve stylu New Roots.

Na desce si zazpívalo sedm zpěváků velice různého ražení. Vedle osvědčených harcovníků jako jsou Earl 16, Tippa Irie nebo Dubdadda vystoupili také hvězdy z jiných částí světa, například Raiz z Itálie, Marlene Johnson z Německa, a dvě výrazné posily, YT a Lua. Všichni podávají vynikající výkony a každý jednotlivec album nějak obohatil. Ať už svými medovými hlasy, jako Earl, Marlene a Lua, nebo bystrými a přesnými postřehy jako YT, Tippa a Dubdadda či určitou snovostí, jako Raiz.

Bude to první album, které ve studiu kapely v Kolíně nad Rýnem v Německu produkoval výlučně Neil Perch. Perchova produkce potvrzuje stávající kvality kapely, ale zároveň přináší příjemná překvapení. Morální poselství charakteristické pro Zion Train je stále cítit, ale překvapují hloubkou a kvalitou svého hudebního projevu. Hudebníci vystupují v obvyklém složení, tj. v dechové sekci Dave Fullwood a Bigga, ty doprovází P. Lush známý z Nucleus roots na kytaru, na klávesy hraje Paolo Polcari z Almamegretta, na bicí Vedran z Radikal Dub Kolektiv a na melodiky Chasbo z Bush Chemists. Hudebníci pocházejí z Itálie, Německa, Chorvatska, Jamajky a Spojeného Království, takže se skutečně jedná o světovou dubovou produkci.

Kapela vydává „Live as One“ pod vlastní značkou Universal Egg. Několik měsíců před vydáním budou do světa vypuštěny singly, na kterých budou remixy například od Roba Smithe (ze Smith& Mighty), Vibronics, Digital ze Sativa Records a Kuranaky ze Zettai-Mu z Japonska, včetně trošky dubstepu a obrazového materiálu.

Zion Train bude hrát písně z nového alba na koncertech v průběhu festivalové sezóny a během září a října 2007 podniknou rozsáhlé koncertní turné na podporu nové desky. 14.října přijedou představit album do Roxy.

Vstupenky zakoupíte v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 250,- Kč, na místě pak za 300,- Kč.

Více info na:
www.roxy.cz
www.dsmacku.com
www.wobblyweb.com
www.myspace.com/ziontrainindub

Roxy Promotion a D Smack U Promotion

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button