Pozvánka

8. Beats for Love se uskuteční na začátku července příštího roku

I největší taneční festival v srdci Evropy Beats for Love zveřejnil kompletní informace o letošním ročníku, respektive o jeho přesunu na rok 2021. Po jednání festivalové asociace FESTAS s Ministerstvem kultury se organizátoři rozhodli, stejně jako mnohé další festivaly, přesunout letošní ročník na příští rok. Festival, který slibuje nejsilnější line up ve své historii, se tak uskuteční v termínu 1. – 4. 7. 2021! Fanoušci, kteří mají koupené vstupenky, dostávají od organizátorů ujištění, že všechny vstupenky zůstávají v platnosti!

“Přestože musíme festival přesunout, jeho program bude nejlepší v historii. I když jsme nevěděli, jak situace dopadne, usilovně jsme pracovali i na této krizové variantě. A proto vám už teď můžu říct, že pro přesunutý ročník máme přísliby od naprosté většiny headlinerů, kteří jsou s námi na jedné lodi. V současné chvíli s nimi řešíme nové smlouvy pro ročník 2021 a v nejkratší možné době vás budeme informovat o konkrétních jménech. Věříme, že se nám podaří přesun na příští rok u všech oznámených i zatím utajených vystupujících,” komentuje celou situaci ředitel festivalu Kamil Rudolf.

“Osmý ročník v roce 2021 bude opravdu velkolepý, k již oznámeným jménům zveřejníme ještě 7 velkých headlinerů festivalu a více než 20 velkých zahraničních interpretů. Stejně tak nás ještě čeká odtajnění zbytku kompletního line upu, který obsahuje více než 450 umělců z celého světa,” říká programový ředitel Jiří Ramík.

Pořadatelé také vysvětlují, proč by potřebovali v současné chvíli pomoc od svých fanoušků. “Bije vaše srdce pro Beats for Love? Pokud ano, tak pojďme společně podpořit festival! Přesunutí festivalu je totiž pro celý tým velkou organizační a ekonomickou komplikací. Málokdo například ví, že drtivou většinu honorářů zahraničních interpretů jsme již museli uhradit při podpisu smlouvy a vzhledem k přesunu ročníku na rok 2021 se tyto platby vracet nebudou. Máme také celoroční náklady s přípravou festivalu, investovali jsme do rozšíření programové a vizuální části a nemalá část výdajů již byla uhrazena na propagaci a PR tohoto ročníku,” objasňuje náklady festivalu Rudolf. Pořadatelé také uvedli, že z důvodu přesunu festivalu utrpí ztráty v řádu nižších desítek milionů. “Jedná se o provozní náklady a náklady spojené s přesunem vystoupení jednotlivých headlinerů. Snažíme se tyto ztráty snížit na co nejnižší čísla a doufáme, že nám pomůže i stát,” doplňuje Rudolf.

“Chtěl bych proto poprosit vás – naše skvělé fanoušky, na kterých Beats for Love stojí a padá – o pomoc. Vstupenky, které samozřejmě zůstávají v platnosti pro rok 2021, si prosím ponechejte. Pro nás to bude projev obrovské solidarity a reálné podpory, které si nesmírně vážíme a kterou vám určitě oplatíme v dalších ročnících našeho festivalu formou maximálně kvalitního programu a organizace festivalu. Mnohokrát děkuji všem, kteří tak učiní, a pomohou festivalu překonat toto těžké období, a také děkuji všem těm, kteří si i v současné chvíli kupují vstupenky – a že vás takových není málo. Je to pro nás nesmírná podpora a pozitivní motor do další práce,” doplňuje svou prosbu Rudolf.

Organizátoři také zdůrazňují, že všichni, kteří si nechají vstupenky ušetří. Levnější už totiž prodávat nebudou a i přes koronavirovou krizi fanoušci festivalu téměř vykoupili aktuální vlnu. Cena té následující bude 1590 Kč + poplatky a dle informací bude brzy spuštěna. Veškeré detaily pak najdou fanoušci na webových a facebookových stránkách festivalu.

Ředitel Beats for Love má pochopení i pro fanoušky, které koronavirová krize zasáhla. “Je mi samozřejmě jasné, že aktuální situace je těžká i pro naše fanoušky. Někteří z nich se mohli ocitnout v těžké ekonomické situaci, a proto přemýšlí o refundaci vstupenek. Pokud vstupné potřebují vrátit, tak je prosíme o vyplnění formuláře, který najdou zde: https://bit.ly/refund-form-b4l.  Informace z tohoto formuláře nám pomohou tuto situaci vyřešit.” Na základě vyplněného formuláře budou pořadatelé fanoušky informovat o postupu refundace v řádu několika týdnů. Případné dotazy týkající se vstupenek mají fanoušci festivalu směřovat na e-mail: info@b4l.cz

 „Ještě jednou moc děkujeme fanouškům a partnerům – za podporu, kterou nám projevují, za to, že nám fandí a těší se na festival stejně jako my. Dostali jsme se do situace, kterou bohužel neovlivníme, ale slibujeme, že veškerou svoji energii upneme k tomu, co ovlivnit můžeme – tedy aby fanoušky a partnery v roce 2021 čekala na Beats for Love naprosto geniální hudební a vizuální show s atmosférou a okamžiky, na které nikdy nezapomenou! Věříme, že jsme vás za 7 ročníků festivalu nezklamali a stejně tak věříme, že nás v této nelehké situaci podpoříte, protože vy jste přece People of Love,” ukončuje informace zakladatel festivalu Rudolf.

redakce

Takto jsou označovány články, které mají více autorů nebo se jedná o archivní příspěvky od redaktorů, kteří u nás už nejsou nebo o převzaté tiskové zprávy.
Back to top button